ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 19 Авг 2019 23:39

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 122 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Черен списък на работодателите и фирмите в Шумен
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2013 13:47 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2009 18:44
доста надменно ,личи си че никога не си имала реално нужда да работиш .. като няма какво да ядеш и с какво да си платиш квартирата ( примерно ) си струва всичко ..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Мар 2013 19:03 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Alexi_ написа:
доста надменно ,личи си че никога не си имала реално нужда да работиш .. като няма какво да ядеш и с какво да си платиш квартирата ( примерно ) си струва всичко ..

Ти , пък , къде видя надменност?
И защо мислиш, че никога не съм имала нужда да работя?
Аман от ваште дежурни празнословия, глупотевини и заяждания по принцип! Каквото и да каже/ напише човек, все ще ви боде в очите, щото нямате нито очи за четене, нито глава за разбиране, нито сърце за усещане!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Мар 2013 20:37 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Аааа. bobo за усещания не само сърце има.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013 16:39 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 15 Юли 2011 10:24
А някакви подробности знаете ли за "Авангард"? :)

и най-лошото чудовище в съня Ви.

When I grow up...there will be a day...when everybody will have to do what I say...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013 20:24 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Знам, че е на тоя от Estate, пък в Estate често търсеха хора главно, защото не плаща.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Юли 2013 19:01 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 05 Юли 2013 18:47
Според мен некоректен работодател е собственикът на механа Чифликът и механа Вардар.
Жена му се държи отвратително с персонала, обижда ги, държи се вулгарно. Това според мен не приляга на човек който се има за нещо повече.
Прави така че работниците да напускат сами, защото на такова нещо не се издържа и накрая не дават заплата.
Той бил баровеца и дано всички да останели гладни да бъркат в казана и да видят-цитирам дословно думите му. Това го каза на мен и на още едно момиче което беше напуснало и си търсеше правата, по точно заплатата!!!!
ТЕ СЕ МИСЛЯТ ЗА НЕДОСЕГАЕМИ И ЯВНО СА, ЗАЩОТО ИМА МНОГО ИЗГОРЕЛИ ОТ ТАКИВА РАБОТОДАТЕЛИ НО НИКОЙ НИЩО НЕ ИМ ПРАВИ.
ДАНО ДА ИМА ВЪЗМЕЗДИЕ, АЗ И ДРУГИТЕ КАТО МЕН ПОНЕ ДА СИ ПОЛУЧАТ ЗАПЛАТИТЕ!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Юли 2013 14:26 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 18 Фев 2010 19:19
За по-наблюдателните е напълно ясно,че последните две мнения са на един и същ потребител-регистрираните могат да проследят това от профилите му.Жалко,че има такива хора.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Юли 2013 14:33 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Което не пречи да са верни, не ли?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Юли 2013 21:51 
Ентусиаст
Ентусиаст

Механа Чифликът е голямо разочарование за мен, това не го казвам и не го мисля само аз. Много от хората са на същото мнение, като мен и го казват.
Според мен трябва да има уважение на работодателя към работника, за да има уважение и от работника към работодателя. Иначе никога няма да се задържи един работник дълго време.
Не искам никой да ми се обижда, това си е моето собствено мнение, на човек който е работил там!!!
Сега като сравня България с другите държави във които съм работил, давам евала на работодателите в чужбина.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Юли 2013 18:05 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 27 Юни 2013 17:21
Във всяко мнение има известна доза субективизъм , но това не го прави невярно. Синът ми вече трето лято работи по заведения на морето. Нали ми е дете, първата ми работа, щом разбера името на заведението е да проуча за мнения. Винаги се намират силно негативни, но въпреки всичко той отива. Оказва се че около 60% от написаното е вярно, но е пресилено. Хубаво е да имаш някаква предварителна нагласа какво да очакваш и сам да прецениш.
Но на работодател, който не плаща не трябва да се работи! Свикне ли той веднъж,че ще отидеш на работа без да си получил заплащане за вече свършената такава, завинаги ще си последната му грижа.
Не мога да се оплача от некоректен работодател, защото още като усетя нередност и се изпарявам -до 2-3 дни. Само на едно място се налагаше да си искам заплатата всеки месец, но там добих много ценен опит и си струваше, а пък и аз винаги съм имала самочувствието, че щом от мен се иска да отида на време на работа, значи и аз мога да искам.
Относно отношението към работниците мисля че е въпрос на психология - по слабия отстъпва. Не винаги парите си заслужават стреса и болестите, които може да си навлечеш. Една от фирмите напуснах по тази причина. Мога да живея и без нови мебели и скъп телевизор и прочие глупости, но искам като се прибера в къщи да се заглеждам в съпруга си, а не да се крия да рева.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Юли 2013 19:56 
Ветеран
Ветеран

Тук е от: 13 Юни 2011 20:55
divino6 написа:
...Мога да живея и без нови мебели и скъп телевизор и прочие глупости, но искам като се прибера в къщи да се заглеждам в съпруга си, а не да се крия да рева...

Хареса ми ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Юли 2013 10:12 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 08 Юли 2013 14:04
ganny написа:
За по-наблюдателните е напълно ясно,че последните две мнения са на един и същ потребител-регистрираните могат да проследят това от профилите му.Жалко,че има такива хора.

За по наблюдателните също като мен, ми стана пределно ясно че вие сте човек от механа Чифиликът.
Всичките ви мнения са за там, човек и прост да е ще разбере. Хубаво!!! Лошо няма механата си е хубава, но ако и като работодатели бяхте малко по човечни всичко щеше да е много по добре!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Авг 2013 22:30 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Диавена ООД. Кадрите на по-ръководни длъжности първо минават IQ-тест и тест за психологичен профил..след което се сблъскват с невиждана по размери простотия..
..а и фактът, че има огромно текучество не е за пренебрегване..сигурно има защо ;)
Повече инфо - на ЛС.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Авг 2013 8:10 
Ентусиаст
Ентусиаст

Некоректна фирма е ЙОАНА-007 ООД
Това е фирма за почистване на офиси сгради. Набират хора за почистване, работиш 8,10 часа казват че ще плащат осигуровки на 4 часа, заплата 400лв. Ходих няколко дена, то е голяма хамалогия. Тръгваш пеша от българанов по различни обекти та чак до тракийския. Няма осигурен транспорт. На ден трябва да минеш 15,16 обекта има доста големи и почистването е доста. Не можах да издържа и и казах че повече няма да работя. Помолих я като човек да ми плати за дните които съм работил, колкото ми се полага. Но госпожа Цветелина е толкова нагла че не пожела и не ми е дала 1 стотинка до сега. Като и звънна да я питам ме заплашва с мъжът си полицай :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Дек 2013 17:04 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 19 Дек 2013 16:50
Здравейте!Бях извикан на интервю в Грестокомерс,но никъде не прочетох и един положителен коментар за тях.Искам да попитам а истина ли се работи по 15 часа повечетослучаи ,имало много удръжки,много извънреден труд и т.н? Моля хора които на истина знаят да ми отговорят защото наблюденията ми са че никой тук не коментира конкретно,а само колкото да си пише.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 122 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Черен циганин на главната улица

в 123

ttodorov77

5

1943

30 Авг 2015 10:01

Местите се София- Шумен, Шумен - София?

в Услуги

HamaliMilchev

1

7054