ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 22 Ное 2019 4:07

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Продавам маркови парфюми - ИЗГОДНО (измама)
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2009 19:20 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Е,браво,че все пак е признал.Но какво им пречи и в сайта да пишат,че не са оригинални.Ние не падаме от небето,че при тези цени няма как да са оригинални.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Мар 2009 23:41 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Ти не падаш от небето, но хиляди хора (да не кажа милиони) в България падат точно от там и проблема не е в тях, а в тъпата ситуация в която се намира нашата мила Татковина! За много хора цени от порядъка на 50-60 лева са изключително голяма сума и се предполага (пак от тези хора), че някакво шишенце с миризлива водица щом струва такива пари, няма начин да не е оригинално!
:G1.gif

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Продавам маркови парфюми - ИЗГОДНО
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2009 2:05 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 31 Мар 2008 22:41
TPOXATA написа:
Ще се радвам и аз да видя реална снимка на Ultraviolet-a за мъже. Преди седмица си купих уж оригинален и искам да сравня.

От къде?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Май 2009 11:43 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 07 Май 2009 11:18
Здравейте,
Искам да ви кажа че това което се предлага тук като маркови парфюми са ментета!
В Шумен има един магазин или два където се предлагат оригинали и това е комплекс "Жоли", и то от много години.
От къде съм сигурна ли? Ами няколко години съм работила в този магазин и съм получавала стоката с фактури и сама съм я зачислявала. Всички парфюми в този магазин са от единствените оторизирани вносители в Б-я за съответните марки - те са няколко фирми. Които са клиенти на магазина знаят за качеството и от години си ползват едни и същи марки или парфюми. И хич не си мислете че като дойдете да ви пръснем от тестера някой парфюм и после си го поръчате от Интернет или някой ви го купи от чужбина /на същата цена!!!/ ще е със същото качество.
Ще си поръчате ментета. По отношение на скъсаните опаковки - това са крадени парфюми затова са им махнати опаковките или наранени. От вносителя се слагат оригинални стикери на всеки парфюм с името на вносителя и холограма. Ако няма такъв стикер значи не е от вносителя а е менте. Те самите вносители не могат да се справят с нелегалния внос от Турция и Дубай. Още ходят хора да предлагат по парфюмериите такива ментета но вече никой не рискува да взема такива., а в Жоли никога не са вземали от ръка парфюми. Мога да кажа къде в Шумен се предлагат от години ментета от Дубай и тестери на по-ниски цени. То се знае, де, в м-н Антола срещу църквата на Кристал. И народа се изтрепва да купува. Тестерите се дават без пари а те ги продават и лъжат че са ментета.
Това е. Другите парфюмерии донякъде са честни. Не знам , всъщност, там не съм работила.Не мога да гарантирам. И нещо друго: цените ги определя вносителя, а не търговеца. Като видите по-висока цена не си мислете че е надута. Тя е реална. Печалбата за търговеца е минимална, както между впрочем е при макияжа и боите за коса на Лореал и др.марки. Там направо са ви подаръци:8-10% Рекламата на тези неща е скъпа затова и цените са такива. И последно: имайте предвид, понеже сега работя пак в магазин но с други стоки, че в Шумен най-много се лъже с дрехи и обувки. Имам предвид че там се надуват цени за неща които не струват и не са качествени за да се плащат скъпи наеми, и накрая на сезона ви ги намалят за да ги продадат пак с печалба! Ето това е бизнеса в Шумен! И хората купуват турски дрешки и обувки - GiAnni /а продавачките казват че са италиански!/
Боже, колко невежи има на този свят, боже!
Хора, само ако знаете......

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Май 2009 13:54 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Млада лейди, виждам, че сте запозната и да Ви запитам. Знаете ли, дали продават в Шумен парфюм "Дон Жуан"? Бих взел няколко бройки, ако има...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Май 2009 10:37 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 07 Май 2009 11:18
Алекс, това ти ли си на снимката с очилата?
Ако си ти - не ти трябва такъв парфюм, и без него сигурно ти се лепят...
По повод клипа- това е постановка. Правили сме подобни етюди преди време... продава се....
Много номера могат да се правят. Събираме се 5 продавачки пред вратата и хората мислят кой знае какво се продава че има такава навалица и веднага влизат да видят. Любопитството е важен стимул при купуване...
Или разхвърляш по масата много стока, част от нея стара /или всичката/ и клиентите веднага се нахвърлят да гледат , мислят че нова стока сме получили и беше време когато всичко от масата се разграбваше на момента.
Пускаме вътрешен човек да коментира нещо по повод някаква стока от магазина все едно че е клиент и някой му се е похвалил че си е купил и веднага се хващат няколко хора. А, забравих да кажа, че имам предвид жени. Те най-често се хващат.
Майтап на клипа....., но върши добра работа при разни промоции. То и книга има с разни номера за продаване.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Май 2009 10:43 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

lady написа:
Алекс, това ти ли си на снимката с очилата? Ако си ти - не ти трябва такъв парфюм, и без него сигурно ти се лепят...
Аз съм, ама снимката е от преди 3 години, сега съм грозен :roll: ! Права си, че ми се лепят... килограмите обаче... :G8.gif

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 22 Ное 2019 4:07

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: