ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 22 Ное 2019 12:23

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Обзор
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 8:35 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 03 Дек 2007 15:58
(автор на темата)
Наближава лятото :C8.gif и тази година решихме да почиваме в Обзор. Миналата година минахме от там за малко и ни хареса. Има много обяви за квартири и хотелчета в Интернет, но ми се искаше да ми препоръчате някое по- конкретно, където сте били.Кое ви е харесало и кое не? Миналата година година забелязах, че са останали разочаровани от условията хората резервирали по тел. или нета. Изобщо не отговаряла базата на снимките.
Та така де! Препоръчайте ми място, където сте останали доволни.Ако може и някоя снимчица да дадете още по- добре.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Обзор
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 13:28 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 07 Окт 2007 9:45
Струва ми се, че ще съжаляваш жестоко за избора си!
Миналото лято минах за два дни през Обзор - пълна скръб, защото:
1. Плажа е гаден /летуващите през миналите години ходеха на "Луна", на той вече е окепазен с хотели/.
2. На плажа никъде няма цаца?!
3. 50% от летуващите и още толкова от собствениците на кръчми са шуменци. През летния сезон ще видиш по-малко шуменци по централната част на Шумен, отколкото в Обзор.
Изобщо гнусна работа и през следващите поне 10 години крака ми няма да стъпи там!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 14:46 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
Абе, Дочо, мълчи и не издавай такива неща!!! Ще развалиш това прекрасно статукво-всички шуменци - лятото на Обзор! (хе хе- само да не си там) Според мене на лични трябва само да се изясняват тия така деликатни теми.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 15:45 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 23:42
Преди 2 години ходих там, но не бях на хотел, а в една къща. Офертата беше добра - 10лв/ден.
След като аз се прибрах в Шумен родителите ми отидоха там, но на хотел. Ако се интересуваш ще попитам за телефон и/или уебсайт. Бяха останали много доволни, даже ако не се лъжа 2 години подред ходиха там. Някакво семейно хотелче било, близо до плажа, собствениците са "наши хора" и... Абе не са се оплакали.
Аз като бях там останах доволен от всичко - жени, дискотеки, плаж, цени... Нямах никаква забележка! Вярно, че тук-там се вижда някой познат от Шумен, но какво пък?! Там сме да се веселим, а не да клюкарстваме кой къде е, с кого е и какво прави...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 19:40 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Споделям мнението на Дочо. В Обзор ми е супер гадно, голяма чалгия, смърди на манджи из целия т. нар. жентър, плажът е кофти, хазяите на разни квартири са супер алчни, а полицията е ... нямам думи.
Няма да описвам всичко това в подробности с изключение на случката с полицая. Прибираме се от плаж около 11 часа сутринта, тъй като бях бременна и ходехме раничко на плаж. Но по пътя ми прилошава и започвам да се свличам по земята. Мъж ми седи до мен и се чуди как да ми помогне. В същото време идва едно ченге и почва да зяпа. На мен ми става още по-зле и повръщам. При което полицаят просто изчезна. Не знам за каква ме е помислил, но можеше да се обади на лекар или нещо такова. Добре, че след това ми олекна и продължихме по пътя без проблем. Но просто усещах как губя съзнание и тъпото ченге не направи нищо да помогне. Просто си замина :evil:
Не дочакахме да ни свърши цялата отпуска и си прибрахме багажите към Шумен, няма да стъпя там повече!
Ако все пак решите да ходите, приятно изкарване!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 21:52 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 23:42
Обзор, хотел БИСЕР, ул.Васил Левски 46 тел. 0554-32151 или 0554-32153

Цък

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 22:46 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
055432515 - Лили. Квартири срещу х-л Хелиос Бийч, т.е. пресичате улицата и сте на плажа. Къщата е на един beep място от центъра.
Почивният дом на хората с увредено зрение в Обзор има стол, който предлага обяд на символични цени. През 2005 нямаше ограничения за българи и чужденци, повтарям, никакви. За 8 дена не повториха менюто; записване от предния ден. Горещо препоръчвам.
От друга страна, ако сте (с) бременна в третия месец, никой морски курорт няма да ви хареса.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 7:24 
Опитен
Опитен
Аватар

(автор на темата)
Не се знае, има време до тогава и може и да има някоя бременна в третия месец. :wink:
Ние така или иначе сме решили да бъдем там. Всяка година ходим на различно място, а в Обзор не сме били.А като не ни хареса няма да повтаряме. Всъщност се колебаехме м/у Обзор и Св.Влас, но на Влас сме били и не ни грабна с нищо кой знае какво.
Yarov ако може дай малко инфо за квартирите.Какво няма и какво има?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 20:27 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 05 Фев 2007 15:55
В Св. Влас не си ли на хотел с басейн - отпиши. Има една главна улица, няколко кръчми и магазинчета и това е. И много, много автомобили.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 22:01 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 15 Яну 2007 14:01
Обзор вече не е това, което беше..
Плажа пак си е огромен, но и хотелите зад него са такива, околните хълмове застроени, отпадните води са подчинени на закона за гравитацията...според миризмата от залива :twisted: Няма да стъпя повече в морето там :!:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008 4:09 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
Мене пък Обзор много ме кефи.Бяхме преди време на бунгала. Що ядене бешееее, малееее...... :A9.gif Не съм видял никой от Шумен ама и не излизах извън лагера, до плажа даже не знам как се стига.Абе вие да не сте луди да ходите да печете на морето.Това си е много як гърч. :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008 7:53 
Опитен
Опитен
Аватар

(автор на темата)
hope написа:
В Св. Влас не си ли на хотел с басейн - отпиши. Има една главна улица, няколко кръчми и магазинчета и това е. И много, много автомобили.

Във Влас бяхме в хотелче, но без басейнче. Трябва да ви кажа , че всичко е така ужасно застроена там, че просто нямам думи. Всеки ти гледа в терасата ама буквално на една ръка разтояние. Малко да се разсеяш и току виж някой ти грабне скарата :wink: . Улиците са разбити, освен това строежите продължават. А Норе хотелите с басейни бяха само на главния път, навътре из селото не видях да има.
За дискотеки незнам, щото ние бяхме с дете, а заведенията за хранене хич ги нямаше (най- редовно се карах с персонала).
Както се казва- няма да повторя!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008 8:00 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 07 Окт 2007 9:45
Dobo написа:
Мене пък Обзор много ме кефи.Бяхме преди време на бунгала. Що ядене бешееее, малееее...... :A9.gif Не съм видял никой от Шумен ама и не излизах извън лагера, до плажа даже не знам как се стига.Абе вие да не сте луди да ходите да печете на морето.Това си е много як гърч. :D

Добчо, майна, ти изтрепа рибата!
Че за какъв чеп си ходил на море, като не си топнал това, онова в морето?
Друго си е да заголиш шкембе на плажа!
:G8.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2008 20:11 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Фев 2007 15:36
Бях на море там 2006 и ми беше филм.Относително народни цени като за морето , плажчето беше добре и има голяма дискотека.Има също и култови цигани продавачи на царевица на плажа.

Последна промяна InspectorGadjet на 13 Апр 2008 22:14, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2008 22:00 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Фанта-колабира!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 22 Ное 2019 12:23

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: