ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 24 Авг 2019 1:21

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 64 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: С четчица и ... грим
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2010 4:31 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
(автор на темата)
Наскоро посетих кабинет по дерматологична козметика (дали не неписах глупост, но нещо такова звучеше) в кжния диспансер. Една лекарка ме убеждаваше как това е най-важното в живота: да се грижиш за кожата си. Естествено, че за нея е това - за нея това е животът й, с това си вади хляба. Самата тя беше доста лоша реклама, така си беше размазала фон дьо тена, чак зловещо изглеждаше. Набързо избягах без да се възползвам от услугите на кабинета.
Въобще не обичам да ползвам кремове. Все нещо ми лепне и ми мирише. Ако много ми е суха кожата след басейн, слагам тоалетно мляко, но дори него трудно изтърпявам. Засега годините и пороците сякаш не са сложили много траен отпечатък върху кожата ми. Карам я доста "естествено" и все отлагам момента с мазилата. Пролетта обаче задължително започвам сезона на мазането с крем със слънчев фактор и лятото на морето също не пестя от него.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2010 15:20 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 31 Окт 2009 22:27
milena_sl написа:
На козметичка скоро не съм ходила и сама си се ядосвам, че не се сещам да си запиша час, но като че ли най-съм доволна от козметичните услуги в Букет.
Я споделете какви кремчета ползвате сега през зимата? Аз привършвам вече втора опаковка от хидратиращият на Севантийн, та се чудя какво да пробвам за моята суха и чувствителна кожа. Препоръчват ми на Биодерма. От тези на Лореал, Елеа, Регал и Евелин не съм особено доволна. Напоследък съм станала фен на течните червила на ГолдънРоуз, макар и да не е от любимите ми марки е факт, че телесният и розовият цвят от тях са приятно плътни и са сравнително устойчиви и най-важното е че не ми се напуква или лющи кожата /нещо което ми се случва с повечето червила дори и скъпи/.

Вземи си Биодерма.Наистина качествена козметика.Аз ползвам крем за чувствителва кожа и наистина много от проблемите ми изчезнаха.Също добри продукти са и Avene (от тях ползвам крем за акнеична кожа).В Марешки всички тези кремове са на поносими цени!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2010 14:31 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 31 Мар 2008 20:14
Днес ми попадна това клипче:

Изгледах го с внимание, след което останалите от списъка вдясно. Тази Michelle Phan е невероятна - уникално добри преобразявания. Но и доста качество в продуктите, които използва. Определено могат да се научат доста неща по въпроса с четчиците и грима.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2010 16:14 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Калинче,много хубаво клипче.
Не само , че научих някои нови неща , но и така релаксиращо ми действа.............

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2010 17:34 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 28 Юни 2008 17:37
Преди време пусках една тема за ботокса и хиалурона, ама никой не ми се върза...
Та да питам и сега - има ли някой, който се е подлагал на тази "неевтина инквизицийка"? Имам пред вид инжекциите. Споделете впечатления!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2010 21:51 
№14
№14
Аватар

За малко да се подложа. Но за щастие не го направих.Има време и за това. Мисля ,че още ми е рано. Но имам познати ,които го правят редовно на всеки 6-7 месеца . Какво точно те интересува?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Май 2010 19:20 
№14
№14
Аватар

Намерихме им цаката на гадните бръчки! Още утре тръгвам за охлюви.

http://www.monitor.bg/article?id=244173

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Май 2010 19:59 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 28 Юни 2008 17:37
:) :) :) какво то остане след пълзенето по бръчките, предлагам да го сготвиш и да почерпиш!
Тия кремчета (http://plamboy.com/Intenziven-dneven-ge ... p-982.html) ги има отдавна, ама дали имат ефект - нямам идея...
Ако някой знае - да си каже!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2010 18:35 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 05 Юли 2010 12:51
Бръчките не,но сл петна са ми сериозен проблем...и колкото повече се боря с тях,толкова повече се задълбочават...От това лято през деня ползвам само "Deylong"50+/на бузите-където са ми петната/ и за очите -от новата серия на "Дева"-доста добре ми идва.Декоративна козметика ползвам рядко

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2010 18:59 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Аз пък трябва пак да се лакирам, че ми порастнаха ноктенцата и ся малко има нелакирано от към пръстчетата. С четчица. :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2010 7:46 
№14
№14
Аватар

bobo написа:
Аз пък трябва пак да се лакирам, че ми порастнаха ноктенцата и ся малко има нелакирано от към пръстчетата. С четчица. :D

Я,сподели какъв лак ползваш ,какво маникюрче и педикюрче си правиш. И да не забравиш да ни направиш снимчица на ноктенцата. :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2010 21:25 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 05 Юли 2010 12:51
да побутна малко темата - идва студ,как ще защитавате кожата от студа? Аз ползвам Нивея спортния крем-действа ми перфекциозно в студено време! А вие,дами? :D /само да ен ме упрекне някой,че темата е за декоративна козметика,обаче/ 8)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2010 23:13 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
amapola написа:
bobo написа:

Я,сподели какъв лак ползваш ,какво маникюрче и педикюрче си правиш. И да не забравиш да ни направиш снимчица на ноктенцата. :D

Изображение

То тогава се получи така, че се лакирахме с племенницата. Аз нея, тя мене...та така. Иначе това е лакът. Много траен. :A1.gif А снимчица на ноктенцата не че нямам, ама малко ме е срам да сложа. :oops:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2011 21:36 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
(автор на темата)
Ммм, някой прави ли си воден лак? Нещо такова е:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2011 21:51 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
Хитра идея, техниката е позната в изобразителното изкуство, но чак за лакиране не знаех че става.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 64 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 24 Авг 2019 1:21

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: