ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 22 Окт 2018 2:28

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 118 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Какво ще подарим за Коледа? 2007
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2007 22:44 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
(автор на темата)
Във връзка с един пост на admirala, че се сещаме за хората в нужда само по празниците, имам идея, която искам да споделя. Лично аз съм правила подаръци на деца не само по празници, но си мисля, че Коледа е подходящ момент за раздаване на подаръци.
Иска ми се да съберем пари и подаръци за деца без родители, за да зарадваме малките малчугани. Нека да направим това задружно, както сме задружни тук и на форумните сбирки.
Идеята ми е всеки, който има желание и посети 10-я град, да остави някаква сума или подарък (нека да е нов) за децата, които нямат родители. Нека да се оставят на Алекс. Той е човек, заслужил нашето доверие като честен и отзивчив човек.
След това да си определим няколко души, които да закупят подаръците. Освен пари и подаръци, събираме идеи на кои деца да се раздадат подаръците и какво да се закупи.
За да има отчетност, всеки ще вписва име и сумата, но това няма да се обявава по никакъв начин публично, за да бъде блготворителността истинска и никой да не се притеснява. Т.е. това, че сте дали 1 лв., защото толкова имате възможност, няма да бъде разбрано от никой друг.
Това е моята идея, надявам се да получи подкрепа и да направим поне няколко деца щастливи в този празник. Всички очакваме подаръци от най-близките си. Децата без родители нямат близки. Нека нашите подаръци направят техния празник по-топъл. Поне за малко...
Очакваме вашите подаръци и средства до 20-и декември, в кафе "10-я град" при Алекс.
Предварително ви благодарим!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2007 22:53 
Опитен
Опитен

Тук е от: 22 Яну 2007 15:58
Адмирации за идеята на Анелия, аз ще се включа на драго сърце. Тези деца имат нужда нас!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2007 22:58 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Аз също ще участвам на драго сърце,пък съм и упоменат в темата :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2007 22:59 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

(автор на темата)
:B9.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2007 23:03 
12 inch
Аватар

Тук е от: 19 Сеп 2007 13:53
И аз се включвам

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2007 23:04 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 04 Ное 2007 21:43
Ако някой има познати в дом "Детелина" или дома в Осмар може да помолим, децата да напишат картички, какво искат от дядо Коледа и със парите да се купи точно това. После ще опаковаме подаръците и ще ги надпишем за всяко дете специално (от дядо Коледа :wink: ).

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2007 23:05 
dj_flirt
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:22
:A2.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2007 23:07 
VIP
VIP
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 21:19
:C6.gif

Браво. Аз имам идея не за децата(кои да са, размишлявам още), а за мястото. Най-готино е да се канят гости на чуждо място - нека и децата да поканим в Десетия град, няма да ходим, или поне не всички, но пък бихме помогнали на Алекс за почерпката.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2007 23:26 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:07
Аз имам следната идея: В Десетият град да се постави кутия за дарения и с парите да купим подаръци. Ще съберем тайфа и ние ще отидем при децата. Ще помолим DJ Alexander да ни съдейства с озвучителна техника и ще подготвим програма :) Предлагам Добо да е Дядо Коледа. Също така можем да организираме нещо съвместно с БЧК

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2007 0:14 
VIP
VIP
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 21:19
ME4O_TURIST написа:
Аз имам следната идея: В Десетият град да се постави кутия за дарения и с парите да купим подаръци. Ще съберем тайфа и ние ще отидем при децата. Ще помолим DJ Alexander да ни съдейства с озвучителна техника и ще подготвим програма :) Предлагам Добо да е Дядо Коледа. Също така можем да организираме нещо съвместно с БЧК

Аз се пиша за шестото джудже, но без БЧК.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2007 3:41 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
А Снежанки ? :)))

Без БЧК ! .

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2007 11:42 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 21:55
Може и да се намерят познати в "Детелина", но там децата са доста... остава въпроса кои да получат подарък от събраните средства, защото ако събраните средства се разделят м/у всички - те няма да видят реално нищо... май идеята за почерпка на дадена група ще е по-практична :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2007 18:22 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

(автор на темата)
Да, прав си lamerko, децата ще са доста и за индивидуални подаръци може би няма да имаме възможност. В този случай се сещам за два варианта: 1. Можем да купим много лакомства и почерпки; 2. Можем да купим играчки, на които повече деца могат да играят: пъзели, строители, топки, игри за по-големите като домино или истории-игри. Не знам точно сега какви нови и интересни игри има за по-големи деца, но със сигурност са повече отколкото за нас едно време.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2007 19:07 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Нещо не виждам развитие на темата,ако е за простотии,Спенсове-менсове и тем подобни глупости ще се избиете да пишете.Става въпрос за благотворителност,айде,да видя къде са патриотите!!!

п.с. Ще помоля SecondShoe ако не представлява трудност,да направи темата Важна!.Благодаря!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2007 19:18 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 10 Фев 2007 9:29
lamerko написа:
Може и да се намерят познати в "Детелина", но там децата са доста... остава въпроса кои да получат подарък от събраните средства, защото ако събраните средства се разделят м/у всички - те няма да видят реално нищо... май идеята за почерпка на дадена група ще е по-практична :)

Прав си Ламерко! Навсякъде децата по домовете са много. Предлагам да им спретнем едно тържество на един дом, което да запомнят (с много музика, салса изпълнения и лакомства), това поне можем да направим. И съм сигурен, че ще видим усмивки и благодарност, за това, че не са забравени от всички.
Ще подкрепя инициативата с каквото мога.
Така - в десетия ще има каса за дарения (надявам се Алекс да не бърка тайно в нея - шегувам се - той е най ентусиазиран). Нека всеки без предразсъдъци да дари една детска усмивка, без значение колко голяма ще е тя. Пък после ви гарантирам, ще се чувствате щастливи - повярвайте! Дари усмивка! :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 118 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Коледа, Новата 2014, очаквания, надежди, подаръци и т.н.

в 123

amapola

101

3794

16 Дек 2013 20:49

Какво следва ?

в Медицина

Loveca_

27

3486

01 Дек 2013 16:06

Какво мисля за Шумен...

в Общи разговори

jakar

39

7311

20 Дек 2013 19:00

Какво ядат хората

в Общи разговори

shaggy

1

757

08 Ное 2013 7:26

Какво печелим от дружбата ни с Америка?

в Политика

barbus

41

3484

02 Апр 2015 6:30

Червените балони - какво ще стане с тях?

в Политика

The_voice

10

1230

04 Апр 2015 14:39

Как ви действат рекламите и какво мислите за тях?

в 123

barbus

9

1858

24 Авг 2015 20:03

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 22 Окт 2018 2:28

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения