ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 20 Сеп 2018 3:55

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Конкурс за лого, сайт, видео и аудио клип (Убий скоростта!)
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2008 13:28 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 17 Яну 2008 16:51
FKB написа:
докато ровех за разни материали които да ми свършат работа за изработка на примерно лого попаднах на това.....

Точно! ""Убий скоростта, спаси дете!” кампания в полза на обществото на радио FM+
Радио FM+ посреща и тази есен с кампанията в полза на обществото “Убий скоростта, спаси дете!”. Инициативата традиционно се подкрепя от Столична община, Пътна полиция и Банка Переус. Програмата за по-разумно шофиране стартира през 2004 година с цел да привлече вниманието на обществото към огромния брой пътни произшествия, чийто жертви са деца..."

И още:
"Кампанията „Убий скоростта, спаси дете” на Радио FM+ е носител на престижните награди: ”EMMI” 2006 – Best Community Service/САЩ; Първа награда за медийна PR кампания на 2004г.; Почетен диплом от NAB и др"

Браво на tht за мненията! На първо време, може би ще е редно да се промени името на кампанията. Защото колегите от FM+ явно са първи. Желая успех и авторски мисли!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2008 19:35 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 14 Яну 2007 19:11
Какво означава да променим името на проекта, защото радио ФМ+ били първи? Това не е тяхният проект за да бъдем под тяхното мото. Освен това при нас не е само целта да се спаси дете а човешкиат живот като цяло.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2008 7:21 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
Да, FM + са първи, след Английската кампания "Kill the speed". Името на нашият проект възникна спонтанно от никъде. Както и самия проект, пак възникнал от никъде. Това, че съвпада или е подобно със други кампании е само хубаво и мене лично ме радва изключително много.Показва, че по цял свят хората мислим еднакво на каквито и езици да е.Както вече казах в първия си пост, този проект, кампания, акция ще бъде изключително трудна.Нормално е да бъде така, всеки от нас афектиран, под действието на емоциите иска нещо да се случи, но какво, просто не се случва нищо.Има мнение, че проекта не работи и е в застои, не е, идеята на самия проект е тази да сформира Гражданското Общество , да ескалира нетърпимостта към опасното шофиране, да създаде емоция на гняв,омраза, любов и всички други чувства които един човек е способен да усети в себе си. Обществото трябва да каже СТИГА със силен и ясен глас, да се изправи и да тръгне напред. Искам да кажа на всички тук които пишат и ще пишат за напред, всеки един от вас работи по този проект със или без собственото си съгласие.Всяка дума казана, всяка мисъл отправена е целта на проекта.Това искаме да се случи, хората да участват а не просто да залепят една лепенка на задния капак на колата и да се ударят утре в дърво със 100 км/ч. Аз искам да благодаря на всеки който сложи тук в тази тема свое предложение, всяка картинка, музика, клип или даже само морално каза "ЗА" или "ДА" , Вие сте проекта, Вие правите нещата да се случват. Аз мога само да се радвам, че тук има такива хора, хора със усещане за дълг, морал и само мога да бъда респектиран от Вас.Благодаря ви пак за всичко което правите и в което участвате.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Май 2008 11:15 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 29 Дек 2007 9:30
И ние ти благорадим Добо :wink:

Убий Скоростта!

- Програмиране
- Извеждане на живи данни
- И много други. Пътна помощ 24/7

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Май 2008 22:03 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 26 Авг 2007 8:55
Аз имам една идея за рекламен клип, но се изисква професионален екип и доста пари за реализация (ако се хареса на някого освен мен :D ), но все пак ще го споделя.

Сцената да започва с някакъв симпатичен хлапак със спортна кола, който кара през ноща. И камерата да проследява това което се вижда на километража, прекъснатата осевата линия и видимостта пред колата. Младежът ускорява постепенно. По време на карането да звучи някое ритмично техно парче (в стил Бързи и яростни) и да се чува пиукане като от апарата за измерване на сърдечната дейност (ако не се лъжа ЕКГ) още докато се движи с нормална скорост четотата на пиукането и ритъма на техно парчето са нормални и ясно се вижда разделението на прекъснатата осева линия. Колкото повече засилва и прехвърля да речем 100 км/ч става по-светло навън, ритъма и пиукането зачестяват, а осевата линия започва да се вижда почти като непрекъсната. И като достигне 140 км/ч се сменя по тарикатски начин сцената. От нощ става бяла силно осветена болнична стая, техното го няма вече, същия младеж издъхва по доста неприятен начин, ускореното пиукане и прекъснатата осева линия стават непрекъснати, което показва липса на сърдечен пулс на апарата. Накрая надпис на чисто бял екран (с черен или червен цвят): "Убий скоростта преди да е убила теб, твой близък или когото и да било!" И по възможност отдолу стряскащи данни за ранените и убитите за някакъв период от време на определено място - България или регион Шумен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Май 2008 7:04 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 04 Ное 2007 21:43
Идеята много ми харесва, браво Ем4о :B9.gif

п.п. де се загуби ти, от сто години не беше писал :o

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Май 2008 0:20 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 26 Авг 2007 8:55
Ами не знам фреш, нямаше конкретна причина да не пиша. Мисля да подосаждам по-активно от тук насетне :A1.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2009 22:46 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 28 Авг 2008 19:58
http://vbox7.com/play:48188518 според мен това видео даже няма смисъл да се коментира...............

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2009 16:18 
Ами аз също съм за това мото . Много се радвам , че имате такова отношение към шофьорите и надявам се към рокерите( мотористи) които също карат с доста висока скорост. Администратора може ли да ми активира акаунта ,че се побърквам вече.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2009 20:39 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Темата приключи преди една година.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Един фантастичен клип......фантастика, фантастика

в Градски въпроси

The_crow

9

872

13 Май 2015 9:36

Търся аудио касети

в Общи разговори

rosty10

1

550