ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 21:41



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 100 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2011 19:16 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 26 Яну 2007 18:18
Мнения: 1036
(автор на темата)
Мчи, има ли все още хора на близуууу?!? :E5.gif :M8.gif

_________________
Слушайте вашите любими радиостанции тук: ЦЪК
Животът е прекрасен!
Докато има говеда, ще има касапи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2011 19:27 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:07
Мнения: 2599
Местоположение: Шумен
БлизУ са най-големите измекяри на пазара за интернет и тв услуги !!! Скорошен фалит им пожелавам

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2011 1:39 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 09 Юли 2010 21:22
Мнения: 209
Местоположение: Шумен
Skype: ssnake_lp
Абе не знам аз , повечето мои приятели са доволни от новите скорости и от качеството на цифровата. Аз и за това само чакам да ми изтече пустия договор на тъпанарите от Виваком и веднага ги сменям ...

_________________
!!! It's Nice to be Important , but It's more Important to be Nice !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2011 10:41 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 12 Май 2010 11:19
Мнения: 1045
Местоположение: ...Млечен път, ..., Земя, Европа, ..., България, Шумен, ...
varg написа:
Въобще ако някой има в тях си да снима ако може да видя какво представлява модем и т.н.


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2011 14:21 
Титан на мисълта

Тук е от: 05 Сеп 2009 10:43
Мнения: 4997
Няма проблем със договорите на Близзоооооооо.Когато изтече определения срок става безсрочен така че може да се прекрати или промени по всяко време.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2011 11:47 
Титан на мисълта

Тук е от: 05 Сеп 2009 10:43
Мнения: 4997
Пак казвам финасово по изгодна оферта няма от тази на близзоооооо.26,90 за кабелна, телефон и интернет.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2011 11:53 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 03 Юли 2007 18:17
Мнения: 664
Местоположение: Shumen
Skype: vidadif
Наистина е така, съгласна съм понеже за 27 лв. получаваш три услуги, които от други три различни места биха стрували към 50. Вярно е, че скоростта на интернета понякога е 2-3 пъти по-ниска от договореното, но поне не е трагична както на предния ми доставчик. Дори!! ако не желаеш да се възползваш от услугата "безжичен интернет" цената пада на 25лв. Аз откога си мечтаех за това...:D

_________________
LIFE is the most exciting thing!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2011 16:13 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 25 Яну 2010 23:51
Мнения: 46
И аз съм доволен от новите цени.Спрямо виваком където бях си е направо далавера.Бях само на 30 тел. и инт.10мег. И кабелна 21лв става 50лв.А сега за 30 лв. трите услуги и 24мег.инт.Само WIFI-то на модема Томсън е по слаб сигнала отколкото на Виваком.Преди с вивакома хващах на 20-30м от къщата инт. сега с този на Близоо долу пред къщи не става работата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2011 17:31 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 05 Юли 2010 12:51
Мнения: 143
westcamp написа:
Пак казвам финасово по изгодна оферта няма от тази на близзоооооо.26,90 за кабелна, телефон и интернет.


да,но само финансово :twisted: ! А колко се 4ака,за да се отвори страница в нета, и колко 4есто въобще пък даже и няма нет...Хайде-хайде- криво да стоим право да си говорим! Тази тема ми зву4и като реклама на това "Близу"!

п.с. : на моя позната в Търново мъжа и е достав4ик на интернет и взима 12лв за 78Мб и тв на месец!/дано не излъгах за скоростта ,но наистина беше доста голяма:M1.gif /


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2011 18:57 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 25 Яну 2010 23:51
Мнения: 46
да,но само финансово :twisted: ! А колко се 4ака,за да се отвори страница в нета, и колко 4есто въобще пък даже и няма нет...Хайде-хайде- криво да стоим право да си говорим! Тази тема ми зву4и като реклама на това "Близу"!

п.с. : на моя позната в Търново мъжа и е достав4ик на интернет и взима 12лв за 78Мб и тв на месец!/дано не излъгах за скоростта ,но наистина беше доста голяма:M1.gif /

Ами спешавайки като не ти се отваря страниците да дойдат да оправят инт.Ти да не си мазохист да плащаш само.Пък като не ти харесва отди във В.Търново да живееш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2011 19:31 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2009 18:44
Мнения: 1466
как така да няма интернет .. ще има култовата реплика " докато затворя телефона да ми звъните на вратата " .. нета винаги държи 16 мбита или някой нещастен телефонист го отнася .. и не е лампичка ами полупроводников диод ... " ъъъ значи не е при вас проблема .... " договора ми изтича април ,после сменям тарифата с по евтина и скоростна въпреки огромните им усилия да предподпиша :G8.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011 11:23 
Playful moods
Playful moods

Тук е от: 10 Мар 2008 10:08
Мнения: 14951
Дано нямаш проблеми! :B4.gif
И мен се опитаха да ме зарибят, но неуспешно за сега! :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011 12:07 
Титан на мисълта

Тук е от: 05 Сеп 2009 10:43
Мнения: 4997
Каква е офертата сега.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011 22:44 
Титан на мисълта

Тук е от: 05 Сеп 2009 10:43
Мнения: 4997
Това във кой офис?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новите договори на Blizoo
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2011 12:08 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 03 Юли 2007 18:17
Мнения: 664
Местоположение: Shumen
Skype: vidadif
Аз пък още не мога да скрия радостта си от това, че успях да подам жалба до Близу, с копие до Комисията по защита на потребителите и Комисията по регулиране на съобщенията.
Проблемът се реши, но и оттук ги предупреждавам, че ако не ми предоставят услугите в качеството договорено с подписания помежду ни договор, съм в правото си да подавам още жалби, а оттам и да прекратя договора. Така че да си оправят услугите, скоростта на нета, щото не може цял живот да ме заблуждават, че имам цифрова твелевизия, а на екрана да пише "няма сигнал", или да плащам за 12МБ, а той над 8 не е стигал. :!:

_________________
LIFE is the most exciting thing!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 100 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща

 Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Каква е алтернативата на новите протести

в Политика

barbus

7

1414

11 Дек 2025 7:33



Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 21:41


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.