ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 27 Фев 2020 22:25

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Платени хейтъри/ тролове
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2014 19:23 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
(автор на темата)
Само бях чувал, че има такава професия - платен хейтър, но да си призная не вярвах. Преди няколко седмици един мой приятел ми каза, че бил такъв. Изненада ме. Принципно е много сериозен човек с прилична професия и т.н. Но като ми разказа за какви пари работи направо ме шокира. За 4 часа дневно ако прави бял ПР получава 800 лв. на месец, политически плащаници са от 2500 нагоре. Обясни ми как става, показа ми къде пише и сега гледам има доста подобни писания и в нашия форум. Въпроса е колко такива хейтъри имаме тук? Аз вече съм набелязал няколко ама дали ще кажат и те самите ми е чудно.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Платени хейтъри/ тролове
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2014 20:34 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Не признавам!;)))))

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Мар 2014 21:01 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 13 Авг 2013 20:47
1. amapola (ама не си признава);
2. ...

Между другото изтекоха в нета една малка част от платените тролове на БСП - има докладни в БиволЪ :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Мар 2014 21:23 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 28 Май 2010 13:04
Добо, темата ти е повече от смехотворна , без да се обиждаш :) Тук няма такива , няма и смисъл да има по простата причина , че тук редовните / активни / потребители сте точно 10. Откакто Шу се махна , направихте всичко възможно да изгоните потребителите си - с измислени правила от псевдоадмини, модератори и прочее от една страна , от друга -водейки се по неадекватните и налудничави прищевки на кака ви . В крайна сметка за месеци тотално осрахте това , което Шу гради с години, да не говорим , че сринахте рейтинга на тоя форум на под нулата. Никой уважаващ себе си " платен хейтър " не би си загубил времето да постне нещо тук. Ако не ти се вярва , направи следното - влизай през час тук и наблюдавай колко и кои потребители са на линия. Ако имате някакъв вид брояч на дневните посещения , също ще свърши работа. Просто виж - на ден форума се посещава от максимум 15-20 потребителя ...Съпостави тоя брой с броя от преди 1-2 години и си направи сам извода. Тук останаха само amapola,loveca,syrax86,lamerko / с няколко профила / , шевалието,abuser, чопъра,kzint,eau_de_clone, тошето и още 5-6 които се вясват отвреме навреме. Кой ще се занимава да хейтва в един толкова западнал форум ???
Ти поне за разлика от останалите си трезвомислещ , интелигентен човек, помисли малко.......

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Мар 2014 21:59 
Ветеран
Ветеран
Аватар

ламерко е с един активен профил и един "закрит" профил...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Мар 2014 22:18 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Шевалието и клона също имат по няколко. За Чопър не знам...нали миксер му викате все пак.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Мар 2014 22:28 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Бе не списвам платено, ама на всички избори се опитвам да си продам гласа..за Ауди А 4 или 8 нов, или двустаен в големото село. Засега безуспешно, но като чета кви денги плащат за хвалби, ще си държа цената, нема пускам примоции. Чакам некст избори дъ'ге.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Мар 2014 20:51 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Ловецо - Чопър = миксер ? Не ми казвай само че е ченгелския миксер - Н.И.Д.........

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Мар 2014 9:54 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
(автор на темата)
Всъщност така като се замисля виждам няколко трола във форума. Пате, статистиката е ясно. Ама сега не ми се пише за това кой пише и кой чете и какво в крайна сметка се цели с платеното хейтване. Този форум е доста подходящ за малка аудитория от няколко хиляди човека да бъдат хейтвани. Първенството обаче държи Шум.бг в Шумен по аудитория за хейтване.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Мар 2014 11:06 
dj_flirt
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:22
И аз искам да хейтвам за пари.Ако може да ми кажете как? :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Мар 2014 12:32 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 19 Фев 2013 14:55
Как няколко само? цели 26 парчета са.
memberlist.php?mode=group&g=75

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Мар 2014 13:54 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Хаха... Loveca_ се е завърнал в заветното 1-во място в тролската класация :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Мар 2014 20:23 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Dobo написа:
Всъщност така като се замисля виждам няколко трола във форума. Пате, статистиката е ясно. Ама сега не ми се пише за това кой пише и кой чете и какво в крайна сметка се цели с платеното хейтване. Този форум е доста подходящ за малка аудитория от няколко хиляди човека да бъдат хейтвани. Първенството обаче държи Шум.бг в Шумен по аудитория за хейтване.

Да Добо , но форума отдавна не може да се мери по аудитория със Шум.бг, нормално е там да има платени хейтъри, въпроса е дали ТУК има и ако да -защо , при условие , че форума е на доизживяване, да не кажа тотално умрял вече... Предполагам , че на въпросните хейтъри им се плаща , с цел постигане на нещо , примерно опетняване рейтинга на дадена партия или личност. Тук не виждам как да стане това - да промениш мнението на кака Валя за ГЕРБ или на Бонев за Атака ?? Няма начин - и двамата са в графата " фанатици " . Единия си мисли , че щом е станал бизнесмен в кавички , то задължително ГЕРБ са неговата / нейната / партия , несъзнавайки , че ГЕРБ дори и не знаят , нито пък ги интересува че съществува неговия /нейния / дребен , мижав , едва кретащ бизнес. Да не говорим , че никога няма да извлече дивидент от това , че ги подкрепя. Другия от своя страна е краен националист, сляпо вярващ в Сидеров , подобно на нацистите в Хитлер преди време. Вярно , и аз споделям отчасти идеологията на Волен, не отричам , че има проблясъци , не отричам и че има психични отклонения обаче. Та мисълта ми беше че 99,9 % от има - няма 30 -те накръст потребители тук са или като Amapola или като Бонев. Казано на прост български - коне с капаци - наизустили даден път , те си го следват , без значение дали тоя път с течение на времето не се е разрушил, дали няма опасност да паднат и да се пребият .... какъв е смисъла да хейтваш пред такава аудитория ???? По -голям успех би имал Сидеров в циганската махала отколкото хейтър в тоя форум.....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Мар 2014 22:59 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 19 Фев 2013 14:55
Мързеше ме да го кажа и добре съм направил. Ти си го разчепкал отлично! :-)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Мар 2014 23:15 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Пате78 - президент!
(ако не друго, поне да си обзаведе по-добре мансардата...)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 27 Фев 2020 22:25

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: