ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 06 Дек 2019 5:03

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Как се прекратява договор с Виваком?
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2010 10:54 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 05 Сеп 2009 10:43
И каква е алтернативата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Апр 2010 13:13 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 21:55
Ще пробвам 24-те мегабита на Кейбълтел, въпреки особеното ми мнение за тях (изразено на аватара ми), но така или иначе ми писна... отново.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Апр 2010 14:13 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 05 Сеп 2009 10:43
За какво ти е такава скорост?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Апр 2010 16:42 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 10 Фев 2010 14:46
Ето какво ми отговори монополиста на поставените от мен въпроси след почти два месеца чакане.

"След като разгледахме вашата жалба, бихме искали да Ви информираме, че VIVACOM е в процес на събиране на необходимата информация за решаване на поставените от Вас въпроси.
Очаквайте в най-кратък срок да бъдете уведомен относно предприетите действия от страна на VIVACOM.
Ние ви ценим като клиент и бихме искали да Ви благодарим, че избрахтеVIVACOM за Ваш комуникационен доставчик."

Дотук добре. Стилно издържан текст, от който няма начин да не се трогнеш. Събирали информация. Та мигар досега нищо не знаеха. Ни лук яли, ни лук мирисали дато се вика, а аз "ценния клиент" продължавам да им пълня гушите без да си получавам платеното. Надявам се add_icted да прочете това и да ми пише на ЛС.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Апр 2010 17:21 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

westcamp написа:
За какво ти е такава скорост?

От небето ли падаш? Това, че не може да се уплътнява подобен капацитет не значи, че е безсмилен. Специално при мен идеята ми е за обратния канал - засега по-добра оферта няма... пак ще ми дойдат малко тия 6 mbps, но все е нещо.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Апр 2010 22:28 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 12 Мар 2010 9:04
Аре ве lamerko, нали БТК беха най-добрите, кво зе че стана :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Апр 2010 7:33 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Проблеми - сутринта ги отстраняват - вечерта пак ги има. Явно нещо не могат да разберат какво става :(

Става въпрос за проблеми с телефонната линия, от което ми страда и нета...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Да ви кажа и аз за моите неволи с Виваком
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2010 0:09 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 28 Апр 2010 23:56
Започвам отначало

02.Юни.2008 (в договора пише 02.06.2008, но затова по-късно) сключихме договор за 12 месеца за АДСЛ Темпо. Август 2009 се решихме да се откажем - ама сме изтървали срока. Викаме си айде - здраве да е ще кютаме още година. Всеки ден обаче по няколко пъти рестартираме модема за да има що годе приличен нет (сменяли сме го няколко пъти). 02.2010 решихме да пробваме от новите безжични модеми-рутери на Пирели и както четох в нета, че за да го вземем без да плащаме наем трябва да сключим договор за една година, а ако искаме да е без договор - ще плащаме по 2,40 на месец. Вземаме го с уговорката да ни вземат по 2,40 на месец и да няма договор и забравяме за случая - до днес. Решихме да отидем да подадем предизвестие за отказване от услугите им (2 юни наближава все пак) и те ни викат - ааа, то вие сте до 02.2011 - не може - ще имате неустойки ако го прекратим договора сега. Питам ги що така ве - те - ами то вие сте се заблудили - не ви е договора от ВТОРИ ЮНИ - а е от ШЕСТИ ФЕВРУАРИ. Те били по американски стандарт на изписване на датите, а ние тука в БГ сме свикнали на друг стандарт :O04.gif . Отиваме в друг център на Виваком - там ни викат - да от 03.Юни.2008 имате интернет, но февруари тази година сте подписали допълнение (промяна) към договора за още една година - откакто сте взели модема.

Кажете ми какво да ги правя - да ги трепе човек им е малко.
Съвети?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Апр 2010 0:32 
Ветеран
Ветеран

Тук е от: 23 Май 2009 13:21
Ами да, и аз сега преподписах за 1 година, въпреки че имах още няколко месеца до изтичане предния договор, и сега наново започват да ми текат 12 месеца.
Недей да ги трепеш...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Юли 2013 23:07 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 10 Юли 2013 22:08
Писна ми от тия Виваком поднових си договора в началото на годината уж на промоция 19.90 за целия срок на договора (интернет,телевизия,домашен телефон,мобилна карта)със премиум пакета и втори приемник трябваше да плащам по27,60. Да ама не след като си сложих подписа таксата вече е 37,60, а вече 6-ти месец под 50лв. такса не плащам. Последният е направо велик 86лв. ИСКАМ ДА СЕ ОТКАЖА. Ако продължа още 18 месеца ще ме накарат и къщата да продам вече. Плащам а качество никакво нито телевизията нито интернета. Какво трябва да направя за да прекратя договора с тях сега, а не като изтече договора.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Юли 2013 9:06 
..:: HouSe AddIctEd ::..
..:: HouSe AddIctEd ::..
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 9:15
Всички отговори се крият в нещото, което искате да прекратите - договора. Прочетете го и ще разберете. ;-)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 06 Дек 2019 5:03

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: