ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 21:03



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 124 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2009 19:31 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 15 Авг 2009 0:59
Мнения: 2
Местоположение: Италия
Skype: nikidani
(автор на темата)
Някой може ли да каже защо не мога да влизам вече в Zamunda.net? Това значи ли че ме е изхвърлило като потребител? Или може би са блокирали достъпа за абонати в чужбина?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2009 19:47 
Нов потребител
Нов потребител
Аватар

Тук е от: 14 Ное 2009 12:17
Мнения: 7
Новини:
2009-10-24 - Спрени са 43125 акаунта с нисък рейтинг.

Ето официалното инфо от страницата .... хората са поразчистили доста акаунти - за съжаление може би си попаднал в този списък и ти :(

_________________
"Да бъдеш бодлив срещу дребното, ми се струва мъдрост за таралежи!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2009 20:55 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 22:33
Мнения: 659
Местоположение: 1600 Pennsylvania Avenue NW, Washington, D.C. 20500
http://proxy.edu-varna.com/ Ето пич с това се влиза от чужбина :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009 9:21 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2009 18:44
Мнения: 1466
Така е младежи ,като не сийдвате сте аут от Замунда а регването наново е доста зор щото няма свободни места.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009 13:00 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
Мнения: 2661
Това със свободните места е пълна глупост. Това да не е затворен клуб? Торент тракерите са места където хора свободно разменят информация помежду си и единствено това ги спасява от това да попаднат под ударите на Закона за защита на интелектуалната собственост. Така, че нямат право да отказват регистрация, освен ако не се оправдаят с технически причини. Освен това не могат да събират каквато и да е такса и да пускат реклами. Обаче май никой не го спазва това. Преди време имаше слухове, че от замунда си плащали където трябва за да не ги закачат. За сметка на това удариха конкуренцията им..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009 13:27 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Аз имам вътрешна информация и причините са технически, макар че и да не бяха пак могат да отказват регистрации, това си е тяхна работа. Скрипта, който задвижва тракера може да поеме определен брой потребители без да се срине. Постоянно го кърпят и се мъчат да го оправят за да поддържа повече, но за момента това са им възможностите. Тук не става въпрос за хардуер, а за софтуер.

Оригиналния софтуер, с който са започнали е можел да поеме само около 6 000 потребители, сега бройката е сто пъти по-голяма, но не е безкрайна. Отделно ги атакуват постоянно и отвсякъде за авторски права, защото Замунда е сайт за споделяне на крадена информация, няма какво да се лъжем.

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009 13:32 
Титан на мисълта

Тук е от: 05 Сеп 2009 10:43
Мнения: 4997
www.masters-tb.com Стига сте ревали тука ги има същите торенти/филми/ даже са със субтитрите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009 19:45 
Ветеран
Ветеран

Тук е от: 23 Май 2009 13:21
Мнения: 965
Откакто съм на виваком, сийдът ми е много слаб, и коефициента в Замунда ми падна на 0.96, някой знае ли колко е "дъното", на което те режат от сайта?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009 21:24 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2007 9:58
Мнения: 1488
http://proxy.edu-varna.com - това чудо явно не издържа на натоварването и вече не работи (за разлика от основния сайт)
Иначе Шу е прав за причините за проблемите в момента с достъпа до замунда.

_________________
До общината:
Улиците преди бяха зле! Сега станаха по зле, ае ако може направете така, че пак да бъдат зле...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009 21:28 
Playful moods
Playful moods

Тук е от: 10 Мар 2008 10:08
Мнения: 14951
ТъмнатаПоловина написа:
Откакто съм на виваком, сийдът ми е много слаб, и коефициента в Замунда ми падна на 0.96, някой знае ли колко е "дъното", на което те режат от сайта?

Някога беше 0.3.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009 22:56 
Ветеран
Ветеран

Тук е от: 23 Май 2009 13:21
Мнения: 965
E, значи бива - ако е толкова горе-долу...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009 9:00 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2009 18:44
Мнения: 1466
Тях не им трябват шибани личъри ,сийдъри им трябват .. минималния коефициент падна на 1 ако е по малък може да те затрият


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009 9:35 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 07 Мар 2009 0:30
Мнения: 3469
Местоположение: Woodgrange park station
Skype: ....
Мисля че те затриват ако паднеш под 0,033.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009 13:15 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
0,3 беше по последната информация, която имам.

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сайта Замунда
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009 15:50 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 07 Мар 2009 0:30
Мнения: 3469
Местоположение: Woodgrange park station
Skype: ....
Имах акунт и бях стигнал до 0,033, после ме изгониха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 124 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 21:03


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.