ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 06 Дек 2019 0:17

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 438 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Blizoo vs Vivacom
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2014 22:31 
Ветеран
Ветеран

Тук е от: 13 Юни 2011 20:55
И като се замислиш, че това е единственият начин да се откачиш от договор с кабелен оператор, без да плащаш неустойка .....просто трагично..
Няма "Местя се на място където нямате покритие" , няма "Хора, съдия изпълнител ми продаде телевизора, и ми запорира заплатата...", няма "Преместиха ме в затвора..."....права нямам, ..ама сметки да....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Апр 2014 23:38 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 25 Фев 2011 19:48
Всички доставчици на интернет, телевизия и мобилни услуги са мошеници и то много нагли. Може и да се повторя, но единственият начин да ги изкъртиш поне малко е да обиколиш конкуренцията, казвайки какви са ти условията и те в желанието си да те привлекат, веднага ти предлагат по-добри ( естествено трябва много да се внимава дали наистина са по-добри ). След това отиваш при своя доставчик и му заявяваш, че прекратяваш договора ( трябва да е изтекъл естествено ), ако не получиш по-добра оферта от тази на конкуренцията. С Мтел така минах на план, който го нямаше описан никъде, нито в сайта им, нито в брошурките им. Не го правя за 5-10 лева по-малко, не ме интересува също дали имам 60, 80 или 100 програми, по-скоро ме дразни колко са нагли всички и как нагло лъжат хората!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Апр 2014 17:21 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 25 Яну 2010 23:51
И аз така процедирах с Близоо.По време на договора бяха пуснали НД програми,но постепенно една програма минала в един пакет ,друга прогрма отишла на майната си .И им звъня що така става и отговора ,еми така са решили.И им викам аз имам още 3 месеца и повече няма да се радправям с вас,след това вий ще ми се молите.И дойде време и подадох предизвестие за отказване и след два дни ми звънят от София.И сега за 25лв имам всички програми каквото има пуснато и НВО-та на НД и телефон и инт.50мб.И безплатен Ка модул даже дадоха. :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 438 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 06 Дек 2019 0:17

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: