Ех, много съм отвеяна и аз понякога! Ами аз да си призная не се оглеждам много много, така че аз съм виновна

На Ретро нямаше как да ходя в последно време, но след 3-ти Юни ако съм в града ще гледам да ходя когато мога. Мисля да навестя и десетия тези дни, като реша да си почина от учене

Хайде залягам пак над учебниците! Чао засега от мен
