Скаутска униформа !

Скаутска униформа !

Мнениеот Dobo на 15 Окт 2008 9:04

Униформата на скаута е символ, показва принадлежността на всеки член към съответната организация и превръща всеки неин член в скаут.Разбира се трябва и всеки от вас да се труди много и да постига резултати.Униформата ще ви помага да бъдете разпознати в обществото и ще ви учи да носите отговорност.В Скаутски клуб "Мадарски конник" взехме решение от 1.12.2008 г. да въведем униформа за всеки член на клуба. Включва униформена риза цвят сахара, емблеми идентифициращи принадлежност към Световната скаутска организация, ОБС, България и Скаутски клуб "Мадарски конник".И поради факта, че униформата е нещо лично,всеки член на клуба сам ще си финансира закупуването на униформата.Цената за целия комплект - риза, емблеми и връзка - 25.00 лв.Моля всички да внесат парите до края на този месец за да можем да поръчаме униформите. Времето за изработка ще бъде около 1 месец.

Сумите за униформите ще събира Моника Николаева от клуба. Тук може да задавате въпроси по униформите.

Dobo
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15

Re: Скаутска униформа !

Мнениеот Наско на 15 Окт 2008 14:56

Добо, може ли и аз да си поръчам една униформа :wink: не че нямам, ама да имам и такава :D ама само униформа, аз нашивки и връзки имам :)
Не се задоволявай с това да бъдеш посредствен. Бъди подготвен!
Аватар
Наско
Скаут по душа
Скаут по душа

Тук е от: 06 Юли 2008 22:26

Мнениеот kiss на 08 Ное 2008 22:57

Решението за униформите е много хубаво.но имам и един въпрос-ако някой си закупи униформата,а след това се откаже,униформата връща ли се???
(•̪●)СаМо От ПрИяТеЛ сТаВа ПрЕдАтЕл(•̪●)
Аватар
kiss
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 18 Сеп 2008 20:27

Мнениеот Dobo на 08 Ное 2008 23:16

Не, остава за него.Да му носи спомени какви хубави неща е правил във времето когато е бил скаут.И да знаеш, скаут не означава да носиш една връзка или униформена риза, то е призвание.Ако се откаже някой, не е бил никога скаут, просто е искал да бъде модерен или различен.
Dobo
<5™
<5™

Мнениеот kiss на 29 Дек 2008 15:52

Добо, имам още един въпрос. Колко ще струва суичера, който трябва да се плати допълнително? :shock:
(•̪●)СаМо От ПрИяТеЛ сТаВа ПрЕдАтЕл(•̪●)
Аватар
kiss
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 18 Сеп 2008 20:27

Мнениеот Dobo на 29 Дек 2008 17:27

Цената му е 16.50 лв., но трябва да се доплатят 14.00 лв.Днес дойдоха размерите и веднага след Нова Година ще се съберем да вземем мерки за да дадем поръчка.Вече поръчахме за Търговище 40 броя.
Dobo
<5™
<5™

Мнениеот NOWAR на 13 Май 2009 7:17

Явно съм много нахален незнам но аз имам друг въпрос. Не сме събрали финансите - това ли е причината да нямаме още униформи ? Благодаря предварително за отговора.
Only the dead have seen the end of war.
Аватар
NOWAR
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 10 Юли 2008 18:23

Мнениеот Dobo на 13 Май 2009 13:57

Да!Платили са едва 10 човека.И малко ми е притеснително да напомням за това.И членския внос не е платен от 90 % от членовете на клуба.
Dobo
<5™
<5™

Мнениеот NOWAR на 11 Юни 2009 7:05

Мисля, че това не трябва да търпи отлагане. Предполагам, че ако беше въпроса, че са много парите нямаше толкова много да не са дали а само няколко. Не сме в чак такава криза. Хайде да сложим на темата ВАЖНО! и да стане най-накрая.
Only the dead have seen the end of war.
Аватар
NOWAR
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 10 Юли 2008 18:23

Бърз отговор

Назад към Общи теми

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]