Време за Коледа :)

Време за Коледа :)

Мнениеот Dobo на 03 Дек 2008 18:05

Както всички знаем, вече е време за празници.И решихме да направим един вълшебен празник за всички скаути от нашия клуб. Но това колко ще бъде вълшебен и колко хубав зависи най-вече от вас. Затова пускам тази тема и очаквам предложения, идеи и шмекерии за това как да отпразнуваме този празник заедно. :D :L9.gif
Dobo
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15

Re: Време за Коледа :)

Мнениеот kiss на 03 Дек 2008 18:18

Както разбрах от Добо вече,ще има музика.И понеже всеки има собствен вкус имам идея как да се угоди на всички.Идеята ми е всеки да си носи на диск или на каквото Добо определи музика,и на място да се пуска. :J6.gif
(•̪●)СаМо От ПрИяТеЛ сТаВа ПрЕдАтЕл(•̪●)
Аватар
kiss
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 18 Сеп 2008 20:27

Мнениеот Miss_Mimi на 07 Дек 2008 11:33

За музиката ще видим, това са все още далечни планове, но като за начало предлагам някоя събота или неделя да се съберем в офиса, да почистим и подредим основно и да сложим коледна украса. :L9.gif :D :L9.gif
Аватар
Miss_Mimi
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 09 Юли 2008 9:39

Мнениеот kiss на 07 Дек 2008 15:26

Наистина това за украсата е много добра идея.Не се бях сетила.А доколкото за подреждането е още по- добро,защото и без това офиса не е много подреден.Но настоявам да е събота или неделя,защото училището пречи.А ако искате да не ходим на училище.Още по-добре за нас!!! :P
(•̪●)СаМо От ПрИяТеЛ сТаВа ПрЕдАтЕл(•̪●)
Аватар
kiss
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 18 Сеп 2008 20:27

Бърз отговор

Назад към Общи теми

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]