ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 18 Яну 2020 1:54

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 71 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2007 20:23 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
(автор на темата)
Не знам за вас ама аз наскоро открих най- голямото шоу по кабела. "Размисли и страсти" е истината!
Тъпо, тъпо, и изведнъж като се обади някой мелиоратор и като почне г-н професора отвсякъде и по всички родови линии...
Ей сега беше нещо софт- един му се накара че пиел вода от пластмасова чаша. А хард историите- ауу как пцуват тия хора ей!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2007 21:35 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 23:42
Преди аз не можех да го гледам. А сега някой път в неделя като седнем да вечеряме и го пускаме, за да му се смеем. Въобще не го вземам насериозно и ми е адски забавен.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2007 21:39 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:01
Аз направо се чудя на кое повече да се смея на размисли и страсти или на скечовете на Слави. Тоя човек един път не съм го видял да говори нещо нормално. Вярно е, че говори по-доста сериозни теми, но винаги оплесква нещата.

И просто не мога да си представя "огрооооооооооомната му аудитоооооория"

Абе Алооооооооооооо бе абе аз профееееееееееееееесор ли съм или какво???? :wink: :wink: :wink:

Поздрави.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: ЮЛИАН ВУЧКОВ RULEZ!!!
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2007 3:30 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Уикипедия за Вучков

Извадка:

Детство мое
Малкият Юлиан се ражда 20 минути след брата си близнак Краси Манев. Не носи гордата фамилия, защото извънземните го отвличат на тримесечна възраст. След серия експерименти, най-интересният от които е присаждането на мозък от муле, той бива изоставен. Отглеждат го леля му Маргарита Михнева и нейният съпруг Петър Вучков. Като малък, доведената му сестра Кака Лара го съсипва от тормоз, който продължава дори и след нейното възкачване на престола на Милион и едно желания. Тя нито веднъж не пуска любимият му епизод на Смърфовете.

Capo di tutti capi
Малкият Вучков е вербуван в средите на СКАТ от съвсем малък. Волен Сидеров забелязва възможностите му за умствен контрол над околните и веднага го включва в елитно звено от наемни убийци. Още се носят легенди за това как е унищожил прототип на Кибертрон, въоръжен само с брадва. Хората го почитат и търсят ценните му съвети.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2007 14:52 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 14 Яну 2007 14:03
Хах, най-ме кефи кат се заяжда с "Господари на ефира" и с адреналинките, които били "куци, кьопави и сакати... ама и с двата крака".
Ето едно линкче към скеч от "Шоуто на Слави" - Краси Радков в ролята на Хулиган Кучков: http://www.vbox7.com/play:3391f242

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2007 15:05 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 14 Яну 2007 19:11
Преди малко като обикалях из каналите забелязах предаването на всенародният любимец Юлиянчо. Никога няма да забравя тази реплика на която попаднах:
"има основания за съмнение, че Левски е редовен мъж"

ШАХ С ПЕШКАТА , ДАМИ И ГОСПОДА

:A4.gif :B9.gif :B7.gif :B6.gif :J2.gif

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2007 17:28 
Администратор
Аватар

И аз попаднах на предаването днеска. Култовата реплика беше от страна на един зрител. Започна "Професор Вучков много харесвам вашето предаване... дрън, дрън..." и накрая "Трябва ни човек като Вас, който да поведе всички ни към лудницата". Направо паднах от смях. Вучков беше шах и мат направо :B6.gif .

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2007 17:51 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:01
ХАХАХААХХА към лудницата..... голем смех баце :E2.gif :E2.gif :E2.gif

Аз винаги, като го гледам и винаги му се смея. Просто няма как. Винаги ще намери, каква глупост да каже. Особено ме кефи, хората като започнат да го тровят и той почне да ги затваря. И като почне да развива някакви теории как знаел повече от всички. Абе с две думи като си нямаш работа можеш да го пуснеш да му се посмееш.

А за това как го имитира Краси Радков просто нямам думи. Умирам си от смях, като го гледам. И най-важното е, че всичко, което прави Краси го е правил и така обичния на всички ни :D ПРОФЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕСОР...

Айде поздрави.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Яну 2007 15:51 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 15 Яну 2007 15:02
Аз почти не пропускам епизод от сериала "Вучков". Той става интересен, обаче, след като отвори телефонните линии. Имам един любим епизод с него, преразказвам:
"Зрител: Проф. Вучков, аз гледам отдавна Вашето предаване и много Ви се възхищавам... (четка го яко)
Вучков: Да, да.. (мед му капе от сърцето)
З: Искам да говоря за здравната реформа!
В: Аз вече съм засягал тази тема в моите коментари, но ако искате да предложите нещо ново - слушам Ви.
З: Здравеопазването у нас е под всякаква критика. Ако имахме действаща здравна реформа, то към вас вече щяха да тичат двама лекари с бели престилки да ви приберат в лудницата..."
Излишно е да казвам, че професорът подивя. Правило ми е впечатление, че "феновете" му са на групички. Един, ако се обади да ги напсува, след него са останалите.
Има един друг образ, който си заслужава вниманието. Препоръчвал съм го на мои приятели и са оставали възхитени от него. Не знам как се казва предаването, но водещият е с бяла коса, дрънка за "Егологията". Уникален е! И ако разберете какво е "Егология" - шапка ви свалям.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2007 22:24 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 22:10
Еййй, верно бе, тоя с Егологията как се казваше... той само ходи от телевизия в телевизия. Сега май е в М-сат. Яко го гони Кукулогията, ама тъпото е, че естествено има хора, които му вярват до гроб. Боже, боже! Слушам и не вярвам на очите си!

А Джулиян Вучков... то какво да кажеш за него всъщност. Думи нямам. И поклонниците на вучковизма като почнат да му се кланят... Господин професоре, та господин професоре! Брех... Честно, наистина много пенсионери в тая държава, ей! Като почне в неделя и си викам: "Айде! Тръгна пенсионерския клуб".

В XXI век сме все пак. И лудите трябва да си имат медийна трибуна, каквато се явява "телевизията на народа СКАТ". Къф народ, бе, братче, ако това е народът... пази Боже!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2007 20:29 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Ихууу, пак се почна- СКАТ на живо с професора!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2007 10:43 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 14 Яну 2007 19:11
http://www.vbox7.com/play:9659b163

http://www.vbox7.com/play:2df5cf44

http://www.vbox7.com/play:8fb34c25

http://www.vbox7.com/play:a590c679

http://www.vbox7.com/play:18a30189

Да се повеселим с професора. :E2.gif

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2007 20:37 
Администратор
Аватар

It`s Вучков time again! :A4.gif :A5.gif
Хайде на цирка народеееее!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2007 20:46 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Без малко щях да го пропусна

Много ми върви пиенето с това предаване. Хем неангажиращо, хем едно такова, поучително и в значителна степен забавно.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2007 21:41 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:07
Държа да отбележа, че и аз го гледах .... увлекателно си води монолога, но за жалост само простотии.Уж против поамериканчването а използва изрази като "НОН СТОП"

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 71 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 18 Яну 2020 1:54

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: