ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 27 Фев 2020 23:06

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Най-тъпата и най-гнусната ТВ реклами.
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2007 18:12 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
(автор на темата)
Виждали ли сте по-тъпа реклама от тая с Иво Танев където той изглежда като надрусан, а асистентката му го пита: "Иво какво ти става?", а той отговаря: "Всичко ми става.". Рекламират някакво лекарство. По-голяма тъпотия май скоро не бях гледал.
Най-гнусна реклама на всички времена е оная с глистите и микробите, които властват в "мрачните дълбини". Май беше на Доместос. Разбира се я въртят най-много в праймтайма когато хората вечерят. Следват я рекламите за ариматизатори в тоалетната. Тая държава накъде върви бе хора?

Последна промяна SecondShoe на 10 Яну 2007 18:28, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Най-тъпата и най-гнусната ТВ реклами.
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2007 18:25 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 13:11
SecondShoe написа:
Най-гнусна реклама на всички времена е оная с глистите и микробите, които властват в "мрачните дълбини". Май беше на Доместос. Разбира се я въртят най-много в прамтайма когато хората вечерят. Следват я рекламите за ариматизатори в тоалетната.

И за мене тези две реклами са най най... че и в най-неподходящото време!Много е неприятно да си на маса и да ти говорят за диарии и миризми злоковни :B6.gif
По Фокс Лайф имаше една "Позмалгон земи и запека си спри" или нещо от сорта...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2007 19:29 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 23:42
Цитат:
Как си? 8)

Ако някой познае от коя реклама е това самата тя печели наградата за най-тъпа реклама :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2007 19:37 
Администратор
Аватар

(автор на темата)
TPOXATA написа:
Цитат:
Как си? 8)

Ако някой познае от коя реклама е това самата тя печели наградата за най-тъпа реклама :)

Да ама тя е по-интелигентно тъпа, докато "Всичко ми става." си е простотия, каквато не се измисля как да е. Дето има една приказка: Не е лесно да си прост!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2007 21:47 
Ами оная лигла дето вика: Какво да облекааааааааа?
И онзи зализания: Облечи това. (и вади евтин парфюм)

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2007 22:02 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 08 Яну 2007 5:10
Или пък оная реклама за онова пишлеме в тоалетната Уф че миришеее
Глейд микроспрей свършиии
много зле особенно като ядеш :D1.gif

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2007 22:13 
Ами оная дето правят проходилка на едно малко дете и то тръгва към нещата, които са му приготвили и си избира тоалетна хартия "Белана". Ебаси гадното! Все едно цял живот ще сере. :lol: Хората се радват, ако децата им си изберат разни инструменти, отвертки, докторски слушалки или дискети дори, а това си избра тоал. хартия. И дъртите наоколо се хилят гадно.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2007 23:20 
Администратор
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 2:16
Колкото е по-тъпа рекламата и на по-посредствен производител, толкова повече пари се наливат, за да ти я пуснат 2-3 пъти по време на интересен филм.
Та аз пуснат ли реклами, минавам на друг канал, но напоследък ги оставям за да видя какво да не си купувам :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2007 23:25 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 14:25
Какво толкова ви пречат просто нз. Единствено мене ме дразни тая с парфюма. За другите иначе ми е все едно. Е да ако е нещо добро веднага ми прави впечатление ама защо трябва да обръщам внимание на простотиите?
Metala написа:
Та аз пуснат ли реклами, минавам на друг канал:

Ами и аз така правех, но усъзнах, че се застъпват :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2007 23:40 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 23:42
Лошото е, че напоследък все повече време се отделя за реклами. По едно време мисля, че имаше някакво предложение това време да се ограничи, но не си спомням колко. Явно не е прието, защото продължават да се бълват едни и същи простотии постоянно. Факт е обаче, че именно глупавите реклами повишават вниманието на зрителите. Колко хора например ще обърнат внимание на надписа под емблемата на Тойота в рекламата им:

Toyota написа:
Today. Tomorrow. Toyota

Тази реклама адски много ми харесва, но... Много повече хора помнят как онзи чичко в рекламата на Мтел седеше 20-30 секунди и се пулеше без да казва нищо :evil:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2007 0:10 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 22:15
Оная за памперсите ли, какво беше... Абе с пеещите бебета. Толкова да е отвратителна не е работа. Като я чуя сменям канала, преди да съм получил психично разстройство :evil: .

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2007 0:19 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 08 Яну 2007 5:10
deadman_bg написа:
Оная за памперсите ли, какво беше... Абе с пеещите бебета. Толкова да е отвратителна не е работа. Като я чуя сменям канала, преди да съм получил психично разстройство :evil: .

тая реклама е турска :?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2007 0:25 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 14:25
Трохата, ако не се бъркам има такова ограничение и то е на канал1, а за другите няма, защото са си частни.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2007 1:30 
Администратор
Аватар

(автор на темата)
Не е проблема в продължителността. В САЩ прекъсват всичко на всеки 9 минути, дори и новините. Рекламите обаче са много оригинални, повечето са забавни. В първите две седмици ти писва и се чудиш как тея хора издържат на такива количества реклама. После свикваш и не те дразнят изобщо. Българските реклами са ужас. Оооо Пепи... Дай шпека ... Пет вида прах за пране ... тоалетна хартия ... глисти ... малоумници. Абе ужас :evil: !

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2007 9:57 
Опитен
Опитен

Тук е от: 08 Яну 2007 10:15
Щом знаете какво се рекламира в тези реклами, значи до известна степен рекламите са си свършили работата...
А иначе с бебетата и парюма са просто уникални. :lol: И наистина много лошо си съвпадат по всички телевизии...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 27 Фев 2020 23:06

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: