ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 07 Дек 2019 11:12

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: 6тв (шест тв) - новата шуменска телевизия
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2009 17:12 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:44
няма значение, просто си трябва да има спортни новини, а и има спортове в Шумен за които си заслужава да се научава от първа ръка

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Фев 2009 17:46 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Спорт сигурно ще има нататък. Все пак това са само бета новини :biggrin . Това е само началото. То и водещ няма още, но всяко нещо с времето си.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Фев 2009 19:17 
VIP
VIP
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 21:19
Аз пък точно затова ги харесах, че нямат водещ.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Фев 2009 21:46 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Леонартис,пиша ти по повод на изказването ти за "опазването на ефира от явления като Панайот Калудов и Живко Жечев".Не зная ти доколко ги познаваш ,но аз-ДА.И не говоря за тях само като за хора в "реалния живот",но и в ефира.Мисля ,че разликата не е голяма.И двамата са хора ,направили много за града и в реалния си живот ,и от изявите си, и от ефира.
И ми идва сега в главата една мисъл на Иван Пейчев-"Гръмотевиците не падат по храстите,а по високите дървета".
Ако не я разбереш,пиши,ще ти я преведа много точно. :!: :M10

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Фев 2009 22:24 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 31 Юли 2008 15:39
На мен ми харесва всяка идея да има стойностни местни новини. Сега - дали трябва да следват общоприетата схема местни, международни, клюкарски, спортни, време и реклами - не мога да кажа. Предпочитам да ги правят така, че да не ползвам дистанционното по време на емисия. :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Фев 2009 6:47 
VIP
VIP
Аватар

amapola написа:
И двамата са хора ,направили много за града и в реалния си живот ,и от изявите си, и от ефира.

Дори и да се мъча, не мога да си пречупя и сваля критериите чак толкова ниско, че да ми допадне това, което правят Живко и Панайот по телевизиите. Абе това е просто ужасно, демодирано и неприятно. Разбира се за вкусовете не спорят. Пък по цивилному - ми не са лоши момчета, борят се за място под слънцето и за насъщния си. Аз обаче такава тв-чалга не толерирам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Фев 2009 7:27 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 15 Авг 2007 10:47
Местоположение: Плевен, Шумен и луната (може и в обратна последователност)
Като за начало ми харесва. Добра е идеята да няма водещ и да не ме заливат с институционални новини. Според мен, трябва да се поработи върху подредбата и редакцията на новините, да се вкарат в някакви рубрики, може би, щото семейството, което живее в барака беше смешно цопнато някъде там. Върху гласът на Ралица трябва да се поработи - редуцира и гълта звукове. Иначе - успех на колегите :B4.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Фев 2009 10:23 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 16 Яну 2007 15:42
Без да подценявам колегите, трябва да кажа, че съм много приятно изненадан. Като за начало е повече от добре. Монтажът е страхотен, много динамичен. Забелязва се един цялостен поглед над събитията. Браво! :wink:

http://www.pokazatel.net

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Фев 2009 0:40 
ЧЛЕНЪТ
ЧЛЕНЪТ
Аватар

Тук е от: 30 Апр 2008 10:54
(автор на темата)
Леонартис написа:
Ан`така... Точно в 6`24`` до 6`35`` е увековечено как авторът на новината за Дивдядовското читалище е откраднал 4 мои архивни снимки отпреди 10 години. Хайде да им е честито и да гледат да не се повтаря. Защото каквото може да мине за допустимо за Николай, не може да се смята за безнаказно позволено за неговите момчета и момичета. Много ми харесват "дрехите" на новинарската емисия, темпото и гласовете. Откъм съдържание засега прилича повече на списание, отколкото на вестник, ако трябва да приложа хартиена аналогия, но да се надяваме, че нещата ще вървят напред.

П.П. Дано Николай Николов успее да опази ефира от телевизионни явления като Панайот, Живко (нищо лично против двамата в реалния им живот) или oksimoron, че техният тип творчество ми идва в повече.

П.П2 - Просто обръщам внимание на форумния mrNoone и ефирните му партньорки - докато не станете SOMEONE не си позволявайте повече такива работи!

Някъде ,някога,някой е казал..." Нека,който е БЕЗГРЕШЕН ,пръв да хвърли камъка"....

Смяташ ли,че ти си човека,който е призван за това?!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Фев 2009 11:13 
VIP
VIP
Аватар

Дори по силата на телевизионния (и професионален като цяло) опит, който имам, да бих могъл да бъда аз този. Но ще бъде субективно. А извън това - за вкусовете не спорят. Аз обаче обичам да ям добри храни, с добри прибори, в добри чинии, харесвам хубавите джаджи, умерения лукс, по-скоро уюта, критериите ми по отношение на телевизионната продукция също са високи като зрител и, дори да пусна коледно намаление в това отношение, изявите ти, които съм мяркал на екран пак няма да влязат в схемата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Фев 2009 11:39 
ЧЛЕНЪТ
ЧЛЕНЪТ
Аватар

(автор на темата)
Разбрал си ме погрешно.Мен лично не ме интересува дали ще ме гледаш,предполагам,че Панайот и Живко също не ги е еня. Говорех за "децата" дето ги правиш на нищо с твоя пост! Не мислиш ли ,че по този начин можеш само да им попречиш в професионалното израстване! За такива "забележки" си има Л.С. ,ако наистина искаш да помагаш,а не да ги "дъниш" във форума и по този начин да показваш "колко си велик" ....ние знаем де :G1.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Фев 2009 12:37 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
:D Окси,не му се връзвай на Леонартис.Нали знаеш,че има хора,които освен своето,чуждо мнение не зачитат.И там е грешката им.В един момент камъка,с който замерват другите им се връща като бумеранг.Лошото е ,че тези хора са дотолкова самовлюбени,че това завръщане на бумеранга го имат за леко потупване по рамото. :D

:!: Лео,а сега към теб-когато наистина направиш нещо значимо/но не само ти самия и близките ти да вярват,че си направил/-тогава можеш да съдиш останалите.Само със злоба не се живее на този свят. :!:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Фев 2009 13:16 
VIP
VIP
Аватар

К`ви деца бе? Т`ва да не е детска градина. Като са влезли в мача, ще гонят топката. Засега бих казал даже че са много симпатични и се справят добре. Закачката е, че когато имат неоснователни претенции, трябва да са готови и да получават основателни упреци.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Фев 2009 14:37 
ЧЛЕНЪТ
ЧЛЕНЪТ
Аватар

(автор на темата)
Може и да си прав,ама аз не съм видял досега шефа на БФС да бие някого от играчите на терена...в съблекалнята-може! Тъй че като претендираш да си професионалист,дръж се като такъв.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Фев 2009 17:18 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2009 17:40
...поредната куца телевизия. И може да спрат да пускат ония смахнати филми от 65-а година дето един човек превежда целия филм. :) хахаха

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 07 Дек 2019 11:12

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], edibey, Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: