Ясно е, че оспамихме и тая тема, но това е в резултат на ... как го каза FOWLER, заяждане с новите потребители ли?

И това според FOWLER, пропускане на една буквичка ли е?
varg написа:
кво се смейте не рабирам аз много верни работи казва човека и ако имате малко мозък ще си вземете поука
FOWLER написа:
Сигурен съм, че няма човек тук, който да не е пропускал поне една буквичка в желанието си да пише по-бързо