ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 15 Юни 2026 16:41



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2007 9:56 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2007 23:28
Мнения: 560
Местоположение: 192.168.1.1
Професора си е култ отвсякъде. Снощи го забелязах по "Господари на ефира" (те много го обичат, не знам защо) - когато каза "полицици" вместо "политици". Приставката "поли-" от старогръцки значи "много", така че професорът вече е и мой кумир. Така де, кой отказва много цици?!

_________________
Змея няма нужда от подпис.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2008 7:49 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 30 Апр 2008 7:26
Мнения: 6
:B9.gif О НЕРАЗУМНИ БЪЛГАРИНО ПОРАДИ ЧНО СЕС СРАМИШ ДА СИ ПРИЗНАЕШ ЧЕСИ ПРОСТ А МОЖЕ И С Д
НЕ ВИ ХАРАСВ ВУЧКОВ ЗАЩОТО КАЗВА ИСТИНАТА, НЕ ВИ СИ ИСКА ДА Я ЧУЕТЕ ,АМИ ЩЕ ТЕГЛИМ ТУК ЗАЕДНО ЩЕ НИ ТОРМОЗЯТ КОМУНИСТИ НОВИ КАПИТАЛИСТИ :A9.gif :B5.gif :lol: :N2.gif
АКО ВИ Е СМЕШНО НИЩО НЕ ВИ Е ЯСНО ЖАЛКО ЗА ВАС БЪЛГАРИ ПОЛИРАХА ВИ МОЗЪЦИТЕ И ВЕЧЕ СТЕ ПО ЗЛЕ ОТ ГОВЕДАТА ... НЕ РЕАГИРАТЕ И НА ОСТЕН
ЩЕ ЧАКАТЕ ДА ВИ КОЛЯТ КАТО АГНЕТА!!!!!!!!
БЕЕЕБ БЕЕЕЕЕ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ


Последна промяна SecondShoe на 30 Апр 2008 12:10, променена общо 1 път
Писането с натиснат Caps Lock е забранено.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 01 Май 2008 0:46 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 11 Май 2007 14:22
Мнения: 480
Тоя е природен талант бе :G8.gif
Като гледам как вървят нещата в България,други ден може да е президент..... пенсионерите толкоз го обичат :A9.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 24 Юни 2008 11:25 
Playful moods
Playful moods

Тук е от: 10 Мар 2008 10:08
Мнения: 14951
Плащат му, за да му се смеят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 18 Юли 2008 11:50 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 15 Апр 2008 9:12
Мнения: 2229
Местоположение: Шумен
Skype: frankzappa1940
Аз обичам професор Вучков. Смятам, че той е знаещ интелектуалец, от когото можем да научим много. Само тия зъби нещо...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=x6yh1nFI ... e=youtu.be


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 18 Юли 2008 15:50 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 29 Юни 2008 16:03
Мнения: 375
Аз не мисля, че проблема е в зъбите.Точно пък интелектуалец?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 18 Юли 2008 15:54 
VIP
VIP

Тук е от: 09 Яну 2007 21:19
Мнения: 2660
Местоположение: Шумен
Skype: kpacumup66
Ми има добре развита мисъл и е прочел може би повече книги, от колкото всичките регистрирани участници в нашия форум взети заедно ;-)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2008 23:13 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
varg написа:
... аз много верни работи казва ...
Абе добре, ама защо говориш за себе си в трето лице? Не е редно да си фен на този български есеист, публицист, театрален, литературен и телевизионен теоретик, историк, критик и т.н. и да говориш така, все едно си от етноса който живее в Северна, Централна и Южна Америка!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2008 21:25 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
За 39 мнения тук имаш едва едно изречение, което си започнал с главна буква и нито едно завършващо с точка. Ако искаш някой да те разбере пиши ако не грамотно, то поне полуграмотно.

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2008 21:30 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
Мнения: 2661
Извън темата/подсказка:
Това ми е познато от някъде :D3.gif
viewtopic.php?f=10&t=3846


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2008 22:10 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Мнения: 3318
Местоположение: тук и сега
Извън темата/подсказка:
Баш си е на място, FOWLER.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2008 0:11 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
Ясно е, че оспамихме и тая тема, но това е в резултат на ... как го каза FOWLER, заяждане с новите потребители ли? :D3.gif И това според FOWLER, пропускане на една буквичка ли е?
varg написа:
кво се смейте не рабирам аз много верни работи казва човека и ако имате малко мозък ще си вземете поука

FOWLER написа:
Сигурен съм, че няма човек тук, който да не е пропускал поне една буквичка в желанието си да пише по-бързо
това НЕ е неграмотност


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2008 0:15 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Следващия цитат не е виц, макар че звучи като такъв.
Цитат:
— Дайте ми от това пи-ле-шко филе, ако обичате!
— Това е пуешко, господин Вучков!
— А, познахте ме значи! Тогава ми дайте от пу-еш-кото филе 300 грама!
— Заповядайте!
— Поднасям ви благодарностите си и отминавам!

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2009 22:33 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Трагедия! Позор! Гледам и не вярвам на ушите си. Професора пада от екран.
Проф. Вучков падна от екрана

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2009 22:47 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Феновете му могат да са спокойни-чета по форумите,че вече са му предложили 7 дни и BGTV.Той,черния гологан не се губи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 15 Юни 2026 16:41


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.