ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 15 Юни 2026 16:11



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2009 22:55 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Смея да твърдя, че BGTV е най-голямото недоразумение в българския ефир. 7 дни също е доста аматьорска история. И двете съм ги изхвърлил отдавна от телевизора си. В тези телевизии и маймуна биха взели за водещ на предаване.

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2009 23:13 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
http://vbox7.com/play:609866e8
http://vbox7.com/play:fdbb0653
http://vbox7.com/play:723aa301
http://vbox7.com/play:49bdd144
http://vbox7.com/play:b2b3e889
http://vbox7.com/play:f892084e
http://vbox7.com/play:c40e3296
:ROTFL И ако все пак изчезне за известно време,нека да си го имаме в архив. :O01.gif

-- Сря Фев 25, 2009 18:25 --

Няма шега и измама,Вучков отива в Нова телевизия.
http://life.dir.bg/2009/02/25/news4056556.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2009 0:50 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Проф. Вучков отново в телевизора

Милен Цветков му отвори рубрика в “Здравей, България”

25 Февруари, 2009
МАЯ Младенова
Изображение
Снимка Монитор
Само три дни продължи отсъствието от ефира на емблематичния телевизионер професор Вучков.
В понеделник предаването му "Времена и нрави" бе свалено от ТВ2, а тази сутрин той отново ръси бисери от екрана като автор на рубрика в сутрешния блок на Нова телевизия.
В десетминутката всеки четвъртък след 9 часа Юлиан Вучков ще влиза в ролята на морален наблюдател и ще разисква теми като мръсните думи в ефира, депутатските фирми и източването на пари или пък колко трябва да продължава траурът, обясни пред водещия на "Здравей, България" Милен Цветков.
Идеята да поканят Вучков в сутрешния блок била лично на Милен. Вчера самият той анонсира в предаването раждането на етично-моралната рубрика. Същият ангажимент в "Здравей, България" има и Люба Кулезич, но като наблюдател по културни теми.
Кулезич се изявява всяка сряда и вече сътвори култово интервю с Венета Райкова на тема продала ли е или не "горещата" водеща бременността си.
"Приятно ми е, че Милен ме покани. Държа се много почтително, макар че преди съм му гостувал и имахме остро спречкване. Ще имам рубрика веднъж седмично, но това е само едно гостуване, а аз желая да си водя предаването. Сигурно ще отнеме време някоя телевизия да го поиска, защото все пак е обемно, трябва да се премисли", коментира дебюта си в Нова телевизия професорът. "Може и да не съм на екран, но не скучая. Вече съм дал 42 интервюта за вестници, списания и интернет издания", добави Вучков.

Източник
Изображение

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2009 11:52 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
Цитат:
Въпреки че преди месец чукна 73 години, Вучков признава, че танцува щуро. Предимно диско и рокендрол. Разнежва жените с оперна музика. "Имал съм партньорки, които не са били анатомически изрядни и физически съразмерими. Били са с асиметрични физиономии, но са имали мощно сексуално излъчване. Чарът е голяма работа!", разказва с плам проф. Вучков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2009 6:01 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Ужаст!!!Професор Вучков пак слиза от екран.
http://life.dir.bg/2009/06/09/news4583942.html

Ето и последните снимки от лятната фотосесия на проф.Вучков.
Изображение

Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2009 9:38 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Наистина е ужас. Сега какво ще показват в Господари на ефира?

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2009 4:11 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 07 Мар 2009 0:30
Мнения: 3469
Местоположение: Woodgrange park station
Skype: ....
пак го излъчват в някои предавание вучкОФФФ е гост ама ме изкефи какви цици обичал дей-ба ергена му дей-ба


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: "Професор Вучков" не е професор
МнениеПубликувано на: 20 Дек 2009 21:28 
VIP
VIP

Тук е от: 09 Яну 2007 21:19
Мнения: 2660
Местоположение: Шумен
Skype: kpacumup66
Както сочи утрешната ми статия, Юлиян Вучков не е професор.
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 29 Дек 2009 22:52 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Снощи в Шоуто на Иван и Андрей твърдеше, че е професор, но доводите му не бяха особено достоверни. Излезе че само защото еди кой си го бил нарекъл професор, значи автоматично това било вярно.

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 29 Дек 2009 22:54 
Playful moods
Playful moods

Тук е от: 10 Мар 2008 10:08
Мнения: 14951
Този още ли е на "мода"? Не го ли изритаха от телевизията?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 29 Дек 2009 22:56 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Остана само с участие в сутрешния блок на Нова веднъж седмично. Поне успя да си направи нови зъби докато беше водещ на предаване.

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 30 Дек 2009 7:20 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
Извън темата/подсказка:
SecondShoe написа:
Снощи в Шоуто на Иван и Андрей твърдеше, че е професор, но доводите му не бяха особено достоверни. Излезе че само защото еди кой си го бил нарекъл професор, значи автоматично това било вярно.


Хи хи...едно време в училище имаше едно голямо диване- Кольо професора. Наследил прякора от дядо си...Горкия, три пъти остава да повтаря, докато завърши 8 клас..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 30 Дек 2009 11:27 
VIP
VIP

Тук е от: 09 Яну 2007 21:19
Мнения: 2660
Местоположение: Шумен
Skype: kpacumup66
Никъде не съм отричал, че той е доктор на науките, това е факт, документиран от ВАК. Законът за научните степени и звания обаче казва, че дори и да го направи някой ВУЗ професор, подлежи на утвърждаване от ВАК. Това не е станало. Значи той по смисъла на закона не е професор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 30 Дек 2009 19:34 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
Мнения: 2661
С последните промени в закона ВАК ще бъде закрита /отново по идея на "любимия" министър Дянков, който изчислил, че със закриването ще бъдат спестени цели 3 милиона лева/. Не знам доколко е удачно това, но факт е, че професорската степен на Вучков ще стане легитимна. А България ще се напълни със знайни и незнайни професори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: проф. Вучков!?
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2010 16:24 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 31 Юли 2008 15:39
Мнения: 2093
Каквито ни професорите - такава ни и науката.

Този специално е решение на задачата с малко думи, много глупости да се кажат. Не е лесно. Може би затова е и професор...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 15 Юни 2026 16:11


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.