Хаха, за това ли била гюрултията месеци след като спечелих титлата. Търсите повод за
Да ви кажа, аз много рядко посягам към бирата в последно време, но пък съм се затъжила за една велосоциализация и ще се прежаля. Да взема да дойда с беличкото яке с трибагреника, че ми е жал да го клепам в калта, само за банкети го пазя
Айде в другата тема да направим уговорката къде и кога
