Честита пролет на всички веломаниаци! Надявам се с тази тема предизвикам най-сетне по-топличко време и най-сетне да отпуснем душите, стига сме се плашили от вятъра и студа. Очакваме скоро да се насладим на такива пейзажи:

А дотогава: смазвайте веригите, помпете гумите, инстолвайте километражите
Този уикенд какво ще кажете да направим 2 мероприятия:
1. В събота да е по-кратко и по-лежерно, за релаксация след работната седмица. Предлагам някакъв следобеден час и маршрут по платото.
2. В неделя да направим ударна група за маршрут ~100км посока Преслав - Върбица - Смядово - Шумен.