ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Дек 2019 7:49

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Нужда от помагачи
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2011 12:20 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
(автор на темата)
Повечето от вас са чели нашите (на Запа и моите) премеждия във Върбишка планина, както е известен и фактът, че най-занемарената част от Ком-Емине в точно там. Борис Борисов (един от хората, преминали маршрута през 2010 г с колело) има намерение да дойде чак от Враца, за да почисти този район.
Ето направо какво пише в мтб-форума:
boris_borisov написа:
В дните след Великден (26.04 - 01.05, не съм избистрил още конкретните дни) имам намерение да посетя отсечката г.с. "Елешница"-Ришки проход. Целта ще е запознаване с обстановката на място и евентуално разчистване на пътеката по обраслите места. Вероятно ще съм без колело, тъй като при това мероприятие очаквам колелото повече да пречи, отколкото да помага. Възможна е нощувка (или дори 2) в гората, на чувал (нямам палатка). Планирам да тръгна от село Бяла река (откъдето разстоянието до горското стопанство bikemap-а го дава малко над 8 км) и по червената маркировка да стигна до Ришкия. Как ще стане придвижването ми от Враца до Бяла река и евакуацията от Ришкия проход обратно до Враца е предмет на бъдещи размисли :D
Ако има желаещи да помагат в чистенето на пътеката, в придвижването до началната и от крайната точка на маршрута, в осигуряването на GPS или по всякакъв друг начин, който ще спомогне за успеха на мероприятието, да се считат за поканени :beer:

За съжаление мен тогава ме няма в страната и не мога да му помогна. Но нека всеки, който иска да популяризираме по различен начин нашата част от маршрута Ком-Емине (а не като пътеката на АДА), да заповяда и да помогне на Борис.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Дек 2019 7:49

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: