ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 8:55



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2011 21:35 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Тук не става въпрос за някакви хора, които са тръгнали на разходка из България. Това е официалната 61 Обиколка на България и етапите са следните:
1 10. IX София - Пролог
2 11. IX София - Троян 180км
3 12. IX Троян-Севлиево - Велико Търново 100км
4 12. IX Велико Търново - Омуртаг - Търговище - Шумен 142км
5 13. IX Шумен – Каспичан - Добрич (+5 обик.) 135км

6 14. IX Добрич – Варна - Слънчев Бряг 183 км
7 15. IX Карнобат – Сливен - Казанлък 146км
8 16. IX Казанлък - Хаинбоаз -Трявна 120км
9 17. IX Трявна - връх Шипка - Пирдоп 170км
10 18. IX Пирдоп - Беклемето - Тетевен 145км
Когато знам подробности кога точно ще пристигнат колоездачите в Шумен, ще обявя тук. Ще има награждаване пре Общината на 12.09., а на другия ден ще стартира отново етап от нашия град. Както всяка година, събитието е уникално, ще присъстват най-добрите колоездачи на България, както и отбори от чужбина.
С нетърпение очакваме :B4.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2011 5:28 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Преди минаваха транзит през града само. Сега сме етапен град :B9.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2011 22:20 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 15 Мар 2009 12:09
Мнения: 123
По едно време минаваха през Руски паметник. Помня че затваряха цялото кръгово движение. Сега ме съмнява да го направят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2011 8:27 
Персона грата
Персона грата

Тук е от: 31 Мар 2007 11:03
Мнения: 7177
Извън темата/подсказка:
varg написа:
Ами ако ми кажете удобно място за снимане може да се завъртя.
Моля те! Завърти се!
Навръх минарето на Томбул джамия седни. :BB07.gif
След уникалната поредица клипове с целия влаков трафик, ще сме много щастливи да видим и шедьовър с хиляди кулилета. :O01.gif

_________________
Никога не си това, за което се мислиш!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2011 21:33 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Ще минават по кръговото, да. ПОДРОБНОСТИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2011 17:40 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 20 Май 2010 17:58
Мнения: 118
Кметът награждава най-добрите в Международната колоездачна обиколка на България
Участниците в Международната колоездачна обиколка на България ще преминат през Шумен на 12 септември. Колоната се движи от Велико Търново към Шумен и ще влезе в града през Пети километър, съобщиха от пресцентъра на общината. Финалът на етапа ще бъде пред сградата на кметството в 18,20 ч.– 18,50 ч. според скоростта, с която колоната се движи, уточниха организаторите. Състезателите ще бъдат посрещнати от кмета Красимир Костов, който веднага след финала ще връчи награди на победителите в етапа.

На 13 септември в 14,00 ч., също пред общината, ще бъде даден старт на четвъртия етап на обиколката - Шумен - Добрич.

Международната колоездачна обиколка, която тръгва от пл. „Св. Ал. Невски”, София, ще премине през девет български града във времето 10 – 18 септември. Общата дължина на трасето е около 1350 км. Приблизителният брой участници в надпреварата е 300.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2011 21:01 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Утре ще бъдем в 18:20 пред Общината :A1.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2012 16:05 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 10 Мар 2009 19:03
Мнения: 524
Местоположение: пред компа
И поради каква причина,тази година обиколката няма да минава през нашия Убав град?
Един хотел в Полша може да даде луди пари,за да стартира обиколката от там,а ние пак се кифлим и се дърпаме.

_________________
Нещата не са нито добри,нито лоши.Те са такива ,каквито мислим,че са.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2012 11:58 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Защо пък няма да минава? 14-15 септември са тук: www.tourofbulgaria.com/node/7


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2012 14:13 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 10 Мар 2009 19:03
Мнения: 524
Местоположение: пред компа
Това го казаха коментаторите на Тур дьо Франс,и че се търсят други варианти за този етап.
Радвам се,че сме в графика! :O02.gif

_________________
Нещата не са нито добри,нито лоши.Те са такива ,каквито мислим,че са.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2012 15:19 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Мърче, за съжаление си прав: shum.bg/indеx.php?item=77892
Изумена съм как се харчат пари за глупости, а колоездачите не можем да приемем :evil: :evil: :evil:
Безкрайно съм разочарована. Станахме за смях :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2012 16:06 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 10 Мар 2009 19:03
Мнения: 524
Местоположение: пред компа
И аз се зарадвах...И после как да не го плюеш този.....
то бива,бива,ама бивол за курбан,не бива

_________________
Нещата не са нито добри,нито лоши.Те са такива ,каквито мислим,че са.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2012 7:42 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 15 Мар 2011 12:09
Мнения: 23
Анелия написа:

Безкрайно съм разочарована. Станахме за смях :(

Не се разочаровайте. Можете да посрещнете едни други колоездачи, не по лоши от тези.

http://kom-emine.com/

И така заповядайте да ги посрещнем на Върбишкия проход на 04 Септември.
Ако преди мен сте го обявили някъде, извинете за повторението.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 61 колоездачна обиколка на България
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2012 20:19 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Аз се цаних да съм контрола на 5-и септември, но не знам все още точно къде е постът ми. Мога да дойда на 4-и на Върбишки проход, но на сутринта трябва да се изнеса много рано, за да стигна на поста ми преди състезателите. Ще пиша допълнително къде ще съм.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 8:55


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.