Анелия написа:
Събота (05.11.), в 10:30 малка групичка ще тръгне от пожарната за каране по платото.
Миналата седмица покарахме, тази също може да повторим. 10:30, събота (12.11.), на пожарната. Разликата е само във времето, малко е хладно, заради това предлагам по-стегнато темпо. Не чак да се бъхтим, но все пак и не като предния път с подрямвания на полянка
