Здравейте! Аз само съм слушал за запалените веломаниаци по Шуменския край, най-вече за прословутата Анелия.. Със сигурност съм ви засичал по пътищата към Паметника и крепостта, дори след като изчетох толкова коментари и видях немалко снимки, мисля, че наистина съм ви засичал

Ако някой път искате прилив на непознати и нови сили във вашия "пелотон" и не изисквате членски внос

, то бих се радвал да направим някой преход!
П.С.: Нека да добавя, че съм способен да се включа само и единствено на преходи по асфалт, при това в добро състояние

Надявам се да не съм твърде нескромен...или претенциозен:) Иначе всеки един ден, в който съм в нашия мил градец съм към Паметника

Доскоро
