ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 8:34



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 16:43 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Още не е дошла пролетта, но да я изпреварим малко, ще покараме до язовир Фисека. Неделя (04.03.) ще се видим на магазин Юнион на Боян Българанов в 10 часа и от там ще потеглим в посока Новосел, Черенча и яз. Фисека, където ще уважим това мероприятие на колегите от Търговище. Общо разстояние: 60-70 км.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 23:05 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 15 Апр 2008 9:12
Мнения: 2229
Местоположение: Шумен
Skype: frankzappa1940
Не се блъскайте. Аз съм пръв на опашката. Записвам се за утре. Хайде, сега сте вие.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=x6yh1nFI ... e=youtu.be


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2012 20:08 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Утре (10-и март), тръгваме в 11 часа от РУМ, за да пием кафе в Търговище. Към 90 км асфалт...нищо интересно по пътя, само нашата компания :A1.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2012 20:20 
Цигане
Цигане

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Мнения: 6950
Местоположение: по пътищата.
Аз пък днес видях трима колоездачи да въртят педалите към Търговище, но не видях жена /Анелия/, не видях и Запа..и си викам - тез са други. :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2012 20:24 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Еми не сме уникални, т.е. и други хора карат колелета :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2012 8:16 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 15 Апр 2008 9:12
Мнения: 2229
Местоположение: Шумен
Skype: frankzappa1940
В 11:00 часа ще ви чакам до пожарната за кратко походче по платото. Няма майтап, няма шега.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=x6yh1nFI ... e=youtu.be


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2012 22:29 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 12 Мар 2008 19:33
Мнения: 801
Skype: valio_enthroned
Във връзка с големия петък 13-ти предлагам в 13 часа да се съберем на пожарната за едно мързеливо каране по платото.По желание групата да е с формат "SLOW , FAT and UGLY" .Карането е с опция по желание леко заслонче за възстановяване на силичките и болежките по задните части.
Пак повтарям часа е 13:00 , мястото е пожарната , дата 13.04.2012.

_________________
Death Metal Freak!
http://www.clixsense.com/?7795762


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2012 22:45 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 10 Мар 2010 18:52
Мнения: 17
13 часа. Време беше за истинско приятно каране по платото. Таман профешънълите няма да ни юркат. Нито пък нерваците няма да бягат по 500 метра напред за да не карат с нас. Ще си караме просто за кеф. В истинския велоклуб "Илчов баир" са само свежари :) На който му се иска да опознае най- приятните и същевременно ужасно зарибяващи пътечки на платото да се включва! Айде народе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2012 22:58 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 12 Мар 2008 19:33
Мнения: 801
Skype: valio_enthroned
А,някакъв нов колоездач ще дойде супер :) (party)

_________________
Death Metal Freak!
http://www.clixsense.com/?7795762


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2012 18:27 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Ее, супер, и други се събудиха от зимен сън :B9.gif
Ние днес покарахме на билото на Преславска планина, но и нашето плато не пропуснахме. На отиване и на връщане го прекосихме. Супер ден си изкарахме :B4.gif
Утре решихме да покараме рано сутринта. Който е буден и не гледа Формула 1, да заповяда в събота (14.април) в 8:30 часа на Супера на Боян Българанов. За съжаление, аз ще трябва да напусна компанията рано към 10 часа поради семейни ангажименти, но останалите могат да продължат колкото им е кеф.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2012 20:43 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Понеделник 10:30 на Боян Българанов. Маршрут: в движение ще уточняваме според времето и желанията.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2012 17:11 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 08 Яну 2007 5:10
Мнения: 1141
Местоположение: Гр.Шумен
Skype: slvr32
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2012 18:00 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
(автор на темата)
Мерси за снимките! Изкарахме си страхотно с нашите гости от Търговище :A1.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2012 1:14 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 15 Апр 2012 12:05
Мнения: 5
Здравейте! Аз само съм слушал за запалените веломаниаци по Шуменския край, най-вече за прословутата Анелия.. Със сигурност съм ви засичал по пътищата към Паметника и крепостта, дори след като изчетох толкова коментари и видях немалко снимки, мисля, че наистина съм ви засичал :) Ако някой път искате прилив на непознати и нови сили във вашия "пелотон" и не изисквате членски внос :), то бих се радвал да направим някой преход!
П.С.: Нека да добавя, че съм способен да се включа само и единствено на преходи по асфалт, при това в добро състояние :) Надявам се да не съм твърде нескромен...или претенциозен:) Иначе всеки един ден, в който съм в нашия мил градец съм към Паметника :) Доскоро :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2012
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2012 14:26 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 15 Апр 2008 9:12
Мнения: 2229
Местоположение: Шумен
Skype: frankzappa1940
Първо, впечатляващ час за писане на пост. Аз лично съм баннал това време от денонощието за творчество във форума, щото тогава ме избива или на секс, или на самоубийство. Второ, повярвай, Анелия не е твоят човек. Искаш ли да плюеш късове бял дроб през борещите се за глътка въздух устни? Искаш ли далакът да сърцебие в главата ти? Топките ти да се качат на папионка под бушуващия гръклян? Тогава да! Ама едва ли това ти е идеята. Казвам се zappa. Ела на моите карания - благи преходи с много почивки. Беседи, нравоучения, промили. Не бъркай компанията. Това може да се окаже опасно за живота ти!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=x6yh1nFI ... e=youtu.be


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 8:34


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.