Здравейте веломаниаци

Времето се оправи и реших да поизтупам праха от колелото. Искам да си сложа някакви светлини ама не ми се занимава с батерии, че много бързо заминават. Варианта с динамото нещо не ми харесва заради шума и допълнителното съпротивление. Попаднах на ето това -
http://www.youtube.com/watch?v=K7_F0jRZDvo което е супер идея ама нещо много скъпо идва - $60-70 в ибей. Китайски вариант нещо не можах да намеря. Някой не е ли попадал на нещо подобно в тукашните магазини или някаква алтернатива ако може да предложите...