ФОРУМЪТ НА ШУМЕН
http://www.forumshumen.com/forum/

Национален ден на природните паркове 9 юни
http://www.forumshumen.com/forum/viewtopic.php?f=43&t=16425
Страница 1 от 1

Автор:  Анелия [ 09 Юни 2012 5:19 ]
Заглавие:  Национален ден на природните паркове 9 юни

Малко късно пускам информацията :oops:

Национален ден на природните паркове
– 9 юни 2012 г.

Дирекцията на Природен парк «Шуменско плато»
към Изпълнителна агенция по горите
кани всички приятели и природолюбители

на 9 юни 2012 г. от 10.00 ч.
при Информационния център на парка, за:

• да отбележим заедно Националния ден на природните паркове;
• да почистим места за отдих и туристически маршрути;
• да прекараме един пълноценен ден сред природата

Дирекцията на ПП „Шуменско плато” осигурява
ръкавици и чували за почистването. Всеки участник
ще има възможност да се включи в томбола за награди,
осигурени от Глобул.



За допълнителна информация и контакти:
Тел. 054/ 800 765
e- mail: sh-plato@mbox.contact.bg

Страница 1 от 1 Часова зона: UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/