
Събота (3-ти ноември) в 10:00 на скейт парка до Била. Планът е да направим 2 фази. Първият маршрут е към Мадара и после на връщане шкембе чорба на Мътница (пада се по обяд някъде). След това който има сили и желание, ще покара с варненските рандоньори, които утре ще карат този маршрут:
http://ridewithgps.com/users/123973 и някъде около 13 часа ще са на шуменска територия. Ще покараме с тях колкото имаме възможност/издържим...
Напомпете хубаво гумите, ще се кара асфалт. Вземете си пари за шкембе чорбата и не забравяйте настроението
