Искам да помогна защото имам, но моя маркуч е за "червена" спирачка,ако смятате,че става...? Уважаеми, хем вдигам темата и с това напомням да пишеш подробно какво Ви трябва.
Тук е от: 10 Яну 2010 2:42 Мнения: 270 (автор на темата)
Благодаря ти, раче, само, че аз съм жена, и това ми каза мъжа ми да напиша Подозирам, че и той толкова знае, щото от скоро е колЕздач, ама ще го питам довечера и ще пиша пак
Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 8:56
Информация за текущата активност
Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]
Не можете да пускате нови теми Не можете да отговаряте на теми Не можете да променяте собствените си мнения Не можете да изтривате собствените си мнения