Тъй като съм скромна и срамежлива личност, ще предложа само една снимка на един нещастен човек, който опипва 9-та поред спукана гума. Шебекът гледа с явно съчувствие, за разлика от "приятелите", които ухилено щракат с апарата. И да знаеш, Чефо, че няма да ти плащам авторски права за резила. Важна е и табелката. Щяхме да живеем в един по-добър свят, ако ги четяхме тези табели. Мислех, че са изчезнали в далечната 1989 година.
