Походите и каранията нямат особена членска маса, но щом се заговори за маса и повече хора започват да се ослушват. Заради това обявявам тази тема за кръчмарска и тук ще си пишем кога и къде ще се събираме на който каквото пие и яде, за да не си говорим и вдигаме наздравици само виртуално, ами очи в очи, тет-а-тет. Да си поговорим за мероприятия, идеи, вилки и декланшори.
Засега не сме се спрели на конкретно "наше" заведение и ще бъдем в процес на откриване на такова. Засега има няколко условия: да има място за връзване на колелета; да има някаква кухня; да не бъде скъпо и да е достатъчно пропаднало, че ако влезеш кален след каране да не те изгонят.
Тази седмица ще пробваме
студентската Аризона (намира се до Варвари, близо до общежитията, байк парка и т.н.) Датата е
26, денят събота, часът 19:30.
Всички са поканени
