Тук е от: 16 Сеп 2009 21:35 Мнения: 54
Skype: tolteki1
Може би е по-добре с няколко дни предупреждение, за да се организират повече хора. То сега, петък вечер, я някой чете Форума, я не! По-скоро-не! Отменям предложението за другата седмица!
Тук е от: 11 Фев 2007 14:04 Мнения: 2846 Местоположение: у дома (автор на темата)
Остават 2 дни до рождения ден на най-социализирания колоездач и по стара традиция, Запа кани без да черпи. Само че този път нека организацията да е от мен, а той ще поклати глава в знак на съгласие "Както кажеш, Ани..." Предлагам да почерпим Запа, защото цяла година ни разсмива с весели разкази и ако някой не е карал колело с него, то поне е пил с него...или ако някой не е пил със Запа, е крайно време да го направи. Датата е знаменита: 22-и (дори е почивен ден), часът нека е 19, а мястото: пейките около шадравана на Кьошковете. Недейте да носите подаръци, а вземете пиене за вас, и едно пищовче или колкото ви се откъсне от сърцето, водка за нашия рожденик (марката е известна). Ако вали, събитието се измества в студентската Аризона, като накрая освен своята сметка, ще си поделим и тази на рожденика.
Тук е от: 15 Апр 2008 9:12 Мнения: 2229 Местоположение: Шумен
Skype: frankzappa1940
Както се оказа, повечето мрънкат, че било късно. Чичо Мичо - наобратно. Аз ще бъда там точно в 17:00. Който иска, нека дойде тогава. Чичо Мичо, девойката ще ми намести ли ишиаса? Ако е така, познавам я.
Както се оказа, повечето мрънкат, че било късно. Чичо Мичо - наобратно. Аз ще бъда там точно в 17:00. Който иска, нека дойде тогава. Чичо Мичо, девойката ще ми намести ли ишиаса? Ако е така, познавам я.
Топло-о... Шъ тъ упрай бее! (да я споменавам по ник изрично ми забрани ) Мероприятието е в Казиното отвън, нали?
Тук е от: 15 Апр 2008 9:12 Мнения: 2229 Местоположение: Шумен
Skype: frankzappa1940
Ама как се замислихте, сякаш има милион възможности. Аз предлагам стандартното - "Аризона". Часът е също обичайният - 20:00. Всичко търпи корекция, стига да има свежи идеи. Пълен идиот съм! СЪБОТА! Забравих деня.
Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 9:21
Информация за текущата активност
Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]
Не можете да пускате нови теми Не можете да отговаряте на теми Не можете да променяте собствените си мнения Не можете да изтривате собствените си мнения