ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 9:34



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Магазини за велосипеди в Шумен?
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2013 11:00 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 29 Окт 2007 11:21
Мнения: 28
В този така наречен магазин повече няма да стъпя.Там една вечно ядосана лелка всеки път се опитва да ми покаже, колко съм невеж и колко тя е мнооого по-знаеща за света на велосипедите, а пък дори и "Тур де Франс" не знае какво е.Последния път почти ме изгони от магазина понеже исках инфо за вътрешни гуми,Както и да е има и други магазини в Шумен а ако тук няма каквото търся има и във Варна магазини.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Магазини за велосипеди в Шумен?
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2013 12:07 
12 inch
Аватар

Тук е от: 19 Сеп 2007 13:53
Мнения: 609
Местоположение: Шуменово
Извън темата/подсказка:
В магазина на Руски паметник при оглед на детски колички получих същото "качествено" и "компетентно" обслужване,от което се въздържах да си похарча парите

_________________
Strictly Old School


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Магазини за велосипеди в Шумен?
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2014 2:42 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Tурчето до гарата/борсата има хубава стока. Купих си почти ново колело Cyco, 28", алуминева рамка, предна дискова спирачка, 27 скорости Deore, амортисьори - прясно откраднато от Германия, за 500 кинта, с баркод на рамката за 1299 euro и горд надпис под седалката "Made in Germany"! Направо е мерцедеса на колелетата, джантите му като на BMW! :O01.gif

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Магазини за велосипеди в Шумен?
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2014 10:24 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 24 Юли 2007 15:07
Мнения: 31
Сервиза на Руския въобще не струва.Тези надменни ПЕНСИОНЕРИ така ми поправиха велосипеда,че синът ми щеше да се пребие.Въпреки,че е гаранционно повече кракът ми няма да стъпи там!!!Успех на всеки който си вземе нещо от магазина и се наложи да използва сервиза......


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Магазини за велосипеди в Шумен?
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2014 12:36 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2007 9:58
Мнения: 1488
Някой няма ли мерак да си купи ново колело и да иска да си продаде старото? Търся...

_________________
До общината:
Улиците преди бяха зле! Сега станаха по зле, ае ако може направете така, че пак да бъдат зле...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Магазини за велосипеди в Шумен?
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2014 15:10 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Има едно хубаво като моето - алуминиева рамка, 28", газови амортисьори, много запазено. 350 лева му иска - пак там.

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Магазини за велосипеди в Шумен?
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2014 22:55 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Мнения: 1637
Аз подарявам моето колело, но е в Бремен. :ROTFL Спукаха му задната гума и не ми се дават 50 евро за нова гума и нейната смяна, ще си купувам чисто ново.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Магазини за велосипеди в Шумен?
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2014 23:18 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2007 9:58
Мнения: 1488
Абе кви газови амортисьори... Търся нещо, дето да има скорости, до 100 лева максимум. Няма да ставам част от велоклуба.....

_________________
До общината:
Улиците преди бяха зле! Сега станаха по зле, ае ако може направете така, че пак да бъдат зле...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Магазини за велосипеди в Шумен?
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2014 1:46 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Финансова култура нямате вие! Де съм тръгнал и аз, акъл на "Б Група" да давам! :O01.gif

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Магазини за велосипеди в Шумен?
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2014 14:15 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2007 9:58
Мнения: 1488
С няколко наематели и организирани кражби и аз бих имал "финансова култура", но уви...

_________________
До общината:
Улиците преди бяха зле! Сега станаха по зле, ае ако може направете така, че пак да бъдат зле...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Магазини за велосипеди в Шумен?
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2014 16:20 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Не си вникнал в смисъла на думите ми. Понеже разбираш от компютри, ще ти обясня така. За 100 лева каквато и конфигурация да си купиш, все ще е щайга. Докато за 350 ще си вземеш нещо прилично, което след време пак ще можеш да продадеш. И аз не разбирах от колелета, но от четене по форуми разбрах доста. За 300 лева щях да купя някой нов китаец, което всяка седмица щеше да е в сервиз, а сегашното го спуквам от каране и след 2 години пак мога да му взема 500 лева. Това значи финансова култура, да дам 500 лева, които след 2-3 години пак ще си върна или голяма част от тях, отколкото да хвърля на боклука 300 лева след 6 месеца. Успех ти желая.

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

 Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Сервиз в Шумен

в Услуги

Help_me

1

31033

09 Мар 2022 10:40

Работа в Алианц в Шумен

в Общи разговори

optiplex

5

22779

05 Авг 2021 18:47

Автодиагностика в Шумен къде??

в Хора, пътища, автомобили

iliikata

9

10475

07 Сеп 2022 19:05

Най - добър брокер в Шумен ?

в Градски въпроси

Viktor 7777

1

4842

10 Фев 2025 3:40

Търся таванска стая в Шумен

в Работа, фирми, клиенти, магазини, недвижими имоти...

zulbie

0

28722

03 Мар 2022 16:59

Чешмата на Света Богородица до пътя за Стария Шумен

в Форумни проекти

LUBOBG

0

2295

16 Сеп 2025 22:39

избройте автосервизи в Шумен с добри майстори и цени

в Хора, пътища, автомобили

Ivan_Nikolov

5

7641

09 Ное 2023 17:53



Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 9:34


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.