В този така наречен магазин повече няма да стъпя.Там една вечно ядосана лелка всеки път се опитва да ми покаже, колко съм невеж и колко тя е мнооого по-знаеща за света на велосипедите, а пък дори и "Тур де Франс" не знае какво е.Последния път почти ме изгони от магазина понеже исках инфо за вътрешни гуми,Както и да е има и други магазини в Шумен а ако тук няма каквото търся има и във Варна магазини.
Тук е от: 19 Сеп 2007 13:53 Мнения: 609 Местоположение: Шуменово
Извън темата/подсказка:
В магазина на Руски паметник при оглед на детски колички получих същото "качествено" и "компетентно" обслужване,от което се въздържах да си похарча парите
Тук е от: 15 Апр 2008 2:43 Мнения: 3222 Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Tурчето до гарата/борсата има хубава стока. Купих си почти ново колело Cyco, 28", алуминева рамка, предна дискова спирачка, 27 скорости Deore, амортисьори - прясно откраднато от Германия, за 500 кинта, с баркод на рамката за 1299 euro и горд надпис под седалката "Made in Germany"! Направо е мерцедеса на колелетата, джантите му като на BMW!
_________________ "Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"
Сервиза на Руския въобще не струва.Тези надменни ПЕНСИОНЕРИ така ми поправиха велосипеда,че синът ми щеше да се пребие.Въпреки,че е гаранционно повече кракът ми няма да стъпи там!!!Успех на всеки който си вземе нещо от магазина и се наложи да използва сервиза......
Тук е от: 15 Апр 2008 2:43 Мнения: 3222 Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Не си вникнал в смисъла на думите ми. Понеже разбираш от компютри, ще ти обясня така. За 100 лева каквато и конфигурация да си купиш, все ще е щайга. Докато за 350 ще си вземеш нещо прилично, което след време пак ще можеш да продадеш. И аз не разбирах от колелета, но от четене по форуми разбрах доста. За 300 лева щях да купя някой нов китаец, което всяка седмица щеше да е в сервиз, а сегашното го спуквам от каране и след 2 години пак мога да му взема 500 лева. Това значи финансова култура, да дам 500 лева, които след 2-3 години пак ще си върна или голяма част от тях, отколкото да хвърля на боклука 300 лева след 6 месеца. Успех ти желая.
_________________ "Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"
Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 9:34
Информация за текущата активност
Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]
Не можете да пускате нови теми Не можете да отговаряте на теми Не можете да променяте собствените си мнения Не можете да изтривате собствените си мнения