ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 04 Апр 2020 1:41

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Бойко ги изигра всичките
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2014 16:50 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2010 13:12
(автор на темата)
Червените пионерски връзки, червените шапки фесове, напръдващия Бареков, Болен който вече наистина е болен, реформатори, революционери и всякакви прочее, бяха просто изиграни.
На изборите за евро парламент, на който можем да влияем колкото мравка на температурата в реактора на Шести блок, Бойко получи същия резултат както статуквото на действащия парламент. Но си изигра картите.
Обеща на ДПС коалиция, те се вързаха и предизвикаха предсрочни избори.
Връзката между БСП и ДПС вече е само по принуда. На това му викам пробив.
Изборите струваха поста на Станишев. Подмамен от Ервосоца, той сдаде властта на Миков, който има толкова политически такт, колкото и Болен.
... за който вече всички наистина забравиха. Кажете ми нормален човек още да го поддържа.
Бареков... Бареков! Кой да му каже, че само с пари не става. Трябва и канали, по които да се произвеждат тези пари, подкрепа от Берлин поне!!! Бареков, Бареков! Наистина ще залезе толкова бързо, колкото изгря.

Сега ми предсказвайте, форумни спецове! Сега е интересното. :BB07.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бойко ги изигра всичките
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2014 17:29 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
Не мога да предскажа нищо, само знам, че някак не съм в еуфория след падането на кабинета Орешарски, както очаквах.... Наистина факта за незначителноста на гласуващите и още повече на тия гласуващи, които работят и дефакто крепят държавата ме депресира най-много. Тия които искаме да работим и да се развиваме и да работим още повече имаме най-незначителната роля в политическия живот.... ко да ти предскажа, аз даже и не съм в час какво се случва напоследък!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2014 17:30 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 13 Авг 2013 20:47
Сега ли? Избри и комунистите отново на власт. Но не защото ще спечелят изборите де...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2014 18:17 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Когато един политик се задържи по дълго на политическият хоризонт, както бе случая със Станишев не можем да очакваме нищо добро. За тези години на властване той пригоди цялата власт така, че политиката да може да се използва за максимално обогатяване на управляващите. Така повечето от съратниците му го оставиха и накрая правителството на БСП остана без социалисти. По този начин много от симпатизантите на лявата идея бяха отвратени от политиката му. Но тъй като ние сме твърдоглави и мразим опонентите си без каквато и да е причина симпатизантите на дадена партия си гласуват смело за нея. Без да се интересуваме за перспективите и оценят реално ситуацията. Просто омразата ни пречи за тези анализи.
Практиката у нас, че колкото един политик по дълго остане на власат, е по добре защото вече е придобивал опит е мит. Навлизането на криво разбраната демокрацията у нас доведе до неочаквани злоупотребявания на всички управляващи. Можем ли да кажем, че след въвеждането на демократичен подход в Иран от Американците, че демокрацията е облекчила с нещо живота им? Не демокрацията е приложима с демократично мислещи и възпитани хора с утвърдени хуманни и човешки ценности.
Правителството на Станишев на изпроводяк приема смели и неоснователни и незаконни проекти, за които не е ясно дали са осъществими. Без каквито и да е публични търгове се подписват проекти за атомни централи, веднъж с Руснаците и след това с Американците? Който предложи някакви рушвети правителството подписва и взема рушвета под масата.
Ето защо макар и винаги да съм бил симпатизант на лявата идея се отказвам за напред от тази идея. Крайно време е много внимателно да преценим кой какво е направил и да гласуваме за тези които наистина искат да направят нещо конкретно за излизане от политическата и икономическата криза.
Не че имаме кой знае колко възможности.С избора на Бойко по липса на друг влизаме отново в схемата проведена от Станишев. Всичките ни политици са обвързани с бизнеса рядко явление в световната практика.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2014 18:43 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 16 Авг 2014 18:38
КОЙ подрепи Волен? КОЙ даде рамо на ДПС не само привидно? По времето на чие управление се заформи далаверата КТБ? Тиквения Борисов май е главен виновник за редица големи далавери последните години

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2014 19:51 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Е що ве... избора на водач на листите в Шумен - "Иван Иванов- в кабинета "Орешарски" той бе издигнат за 3 часа за заместник-министър и отстранен заради подозрения във връзки със СИК.". Честито...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2014 13:50 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

(автор на темата)
Гост написа:
Какви канали трябват, наркоканали? Борисов направи така, че думата "магистрала" да бъде възприемана изключително със жаргонното си значение. Искате да ви управлява пак? Сериозно?

Интересно и точно в десятката.
Начини да се правят незаконни пари с власт има стотици, докато по честен начин - клонящ към нула на брой.
Дали искаме да ни управлява пак? - Бойко казва между всеки ред, който произнася от екрана: "Ще избирате между мен и мен."
Споменавал съм много назад във времето, че най-голямата заслуга на Бойко е, че разкара турците от властта. Това му е най-ценната черта в момента. Няма друга антитурска политическа формация в България. Не явно, де...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2014 14:42 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Хайде сега направете равносметка кога се е крадяла най-малко и дръпнете чертата към сегашните три партии, които могат да направят правителство... Защото ГЕРБ имат малък шанс да вземат 121 места и отново на власт ще бъде ДПС. Но пак ще клечите тук и ще размишлявате за магистралите...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2014 15:16 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

(автор на темата)
Г-н Пеевски, не сме толкова навътре в нещата. Как да разберем кога се е крадяло най-малко?
По повод "клечите" - Вашето клечене тук е много по-осезаемо. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2014 16:05 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Eau_de_Clone написа:
най-голямата заслуга на Бойко е, че разкара турците от властта. Това му е най-ценната черта в момента. Няма друга антитурска политическа формация в България.

Тиквите връзват, наливат се...Очаква се голям БОСТАН. :G8.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2014 18:42 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Айде ся кажете ми, че няма кутевчета все още – в разстояние на няма 15 минути двама платени помияра се изсират тука... Щом е цъфнало нещо ново с опорната точка „Бойко” и се почват брътвежите им за тикви и магистрали.... Я да ви напомня бе, курви неуки, че колкото и да псувате тия магистрали сега дори Гугъл дава пътя през Ришкия и магистрала Тракия, като най-бърз за София, макар че е по-голямо разстоянието....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2014 15:06 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

(автор на темата)
Предполагам визираш Гост и Танита... Да им плащат, не е луд който яде баницата. Виж, като гледам колко поста имам с този ник и с предния, с каквато и ставка да умножа, пак идва сериозна загуба.
Я сега да залагаме Хемус към Русе ли ще завие или ще продължи към София? Щото в София ми се налага да ходя повече. И все по работа.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2014 20:03 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Извън темата/подсказка:
Много ясно, че тях визирам! Бягаме от темата.... иначе аз не минавам за шопландия през Тракия защото ми е много скучно, а и ако имам зор без проблем отивам до София за 3,5 часа от табела до табела макар 26 годишната ми талига да няма рънфлат ултрамодерни гуми, не е супер мощен дизел и е на газ... :ROTFL :ROTFL :ROTFL :ROTFL Но това не ми пречи да виждам ползите от Тракия и от супер добре направения Ришки проход...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2014 8:07 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

(автор на темата)
Ами давай по темата тогава.

Аз ще почна с БСП, понеже са ми любимци. Смяната на Станишев с Миков не постави по-приемлива за лявото общество фигура. Политиката на Миков дотук е - никакви драстични мерки. Това няма как да убеди истински социалист по душа, че с обслужването на олигархични интереси е свършено. Или пък, че БСП ще се върне в лявата част на политическото пространство и най-сетне да започне да защитава социално слаби слоеве на обществото, различни от миризливи и мързеливи криминални цигани и тяхната многобройна челяд.

Силно ще се учудя и ако Миков успее вече да разкара откровена номенклатура от време оно като Дъбов. Колкото и да е умен човекът, време му е минало и е тотално надалеч от нагласите на средната възраст - на онова, на което се крепи държавата и икономиката.

С две думи - имаше един окомуш в БСП и Бойко го разкара. Вече там няма политик с дълбока визия в бъдещето.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2014 10:20 
Ветеран
Ветеран
Аватар

"дълбока визия в бъдещето" при БСП?!! А стига ве...

И следващия път да не казваш, че не са ти любимци :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 04 Апр 2020 1:41

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: