abUser написа:
Верно ли ни 1 селянин няма?!
Ако питаш за такива,ПЛАТЕНИ, които ходиха с прасета и трактори,да подкрепят Бойко -НЯМА.
-- Пон Апр 22, 2013 22:52 --
Eau_de_Clone написа:
Вие наистина се вземате насериозно.
Фани един ню-гражданин, тури го да вземе едно стратегическо решение и се е осрал тотално.
Я братовчед ще назначи, я няма да знае какво да прави, я вместо да изпише вежди ще избоде очи.
И като вече осрал се, почва да добива една по-ниска летва на самооценка и морал, че почва да покрадва и послъгва. Така 4 годин. После целта му е пак да е депутатин, че имунитета му да го пази от предните случки.
Това е българската политика на народовластие и демокрация - който може да направи разлика. И така си върви не от 1945-та, както Чопър си мисли, а от Освобождението (1878-ма, преди да ми е зададен глупав въпрос по повода).
То тези от 23г. насам,не назначават свои хора - никак.По добре гражданин да се "оака" , отколкото кадри на БКП - експерти, да ограбват България. Едните 23г. доказано се ОАКВАТ всеки път.А за гражданите не може да се коментира,докато не им се даде шанс.Защо за едните 23 г. шанс след шанс - а за гражданите не може -ЕДИН.
А относно имунитета - важи с пълна сила за големите партии -МОЛЯ.Имат депутати с 15-20г. в парламента.
-- Пон Апр 22, 2013 23:10 --
winprom написа:
@Eau_de_Clone, то и олд-ситизъните го правят това .. а за олд политишъните .... това е символ верую ......
Абсолютно точно казано - идеята е, че гражданинът влиза непокварен. Който е патриот и има кураж ще издържи на натиска.Който не - обратно(предлагаме отзоваване на депутати).А олд политиците вкарват послушни в листите - предварително покварени хора.Само ще ви кажа, че водачите на листи бяха избрани абсолютно на местно ниво,
без намеса на софиянци. Те ни видяха на среща след местния избор. Това кога ще стане при старите партии.Освен това ние искаме да контролираме,не да управляваме.Не на този етап.България не е готова за това - манталитетно. БЮЛЕТИНА № 32