ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 02 Окт 2022 21:05

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 661 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 45  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Кой ви ядоса днес?
МнениеПубликувано на: 24 Май 2016 11:21 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Чия е идеята да ме събуди със стари руски песни? :@

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Май 2016 2:25 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
Един от ДС.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Май 2016 17:45 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Един, дето се мисли за голяма клечка, а се оказа едно голямо изпражнение.

За сметка на това , се забавлявах с инвестиционен банкер..мислех ги за сухари:)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Май 2016 16:21 
Титан на мисълта
Аватар

Бакшиша. Кара извънредно бавно, като се има в предвид, че аз бързах. Хвана два червени светофара. Когато в пристъп на нерви погледнах към километража, той отчиташе 0 km/h или по-малко. Само видях, че таксито е Еко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Май 2016 16:31 
Титан на мисълта
Аватар

Не. Казвам, че километража не работеше.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Май 2016 0:40 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Апаратът е синхронизиран с брояча на светофара. Примерно на пазара отчита -67 сек.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Май 2016 21:07 
Цигане
Цигане

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Ловец, да ти имам проблемите..
..време е да започнеш да поработваш, белким смениш ядовете.
..съветче, не е спам. ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Юни 2016 7:19 
~~~~
~~~~

Аз, дето , уж, не се ядосвам, току- що побеснях истински от цинизма на някаква девойка каролина-клер и майка им и, дала им трибуната, нова тв..
Рокля на дубайски дизайнери за някаква класна парцалеса. Само като си посмисля колко деца могат да се образоват или нахранят с тия пари...И това девойче ще учи международни отношения.
Боже! Какво ни се случва и как позволихме тая зверска простащина и чалгия да ни превземат и да унищожат ценностите, които сме имали:(

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Юни 2016 12:53 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 15 Яну 2007 14:01
То гледането в чуждите паници си е депресиращо :A1.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Юни 2016 18:48 
Титан на мисълта
Аватар

Един малък помияр. Видях, че хрупа нещо, но все пак минах покрай него, защото бяхме на тротоара. След 5-6 крачки нещо ме захапа. Обръщам се и го гледам. Правя още 2-3 крачки и тоя същия пак ме захапа за същия крак. Хората от беседката не спират да се смеят, само единия ми вика "Закача се". Съвсем ми кипна и питах помияра дали не иска един шут.
Не разбирам защо прибраха Изображение и кученцата до блока на fowler, а в "село" Тракия се разхождат такива зверове.
Както и когато ме захапа помияра на гробищата, нямам дупки, но не е добра идеята да те хапят кучетата докато вървиш.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Юни 2016 16:19 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Бърби написа:
И това девойче ще учи международни отношения.
Боже! Какво ни се случва и как позволихме тая зверска простащина и чалгия да ни превземат и да унищожат ценностите, които сме имали:(

Все още ли България се развива проспериращо и да се живее и работи там е прекрасно или вече си на друго мнение :?: :BB07.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Юни 2016 16:44 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
За квалифицираният и усърден човек има работа където и да е. Навсякъде си има специфичните проблеми. Ако човек преодолее езиковата бариера и си намери работа в чужбина пътя е по гладък. От друга страна правенето на бизнес у нас е по лесно, конкуренцията не е толкова жестока. Предприемчивите хора у нас постигат много повече от работещите в чужбина.
А сега по темата. Често ме ядосват различни хора но като поохладнея разбирам, че при всички случай по някакъв начин съм ги предизвикал сам, и ако потърся виновният очевидно, че това съм аз самият. Ако ли не, ако понякога нямам вина се оказвам отново виновен, ако съм се разпалил след като не съм бил виновен, и съм налял масло в огъня, като отвръщам с ярост към проявяваната такава към мен. Много по безболезнено би били ако в момента на конфликт запазя самообладание, дори сто пъти да съм прав, без да се ядосвам излишно.
Излиза, че когато се ядосам не мога да обвинявам когото и да е, освен себе си.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2016 17:24 
~~~~
~~~~

max написа:
Бърби написа:
И това девойче ще учи международни отношения.

Все още ли България се развива проспериращо и да се живее и работи там е прекрасно или вече си на друго мнение :?: :BB07.gif

Ех, max, не се отказваш:)))
Не съм твърдяла, че България се развива проспериращо и ти много добре знаеш, че съм твърде критична към управляващата върхушка..И , въпреки очакванията ти, тук може да се живее прилично, стига да не те мързи и да имаш акъл. Прекрасно е, разбира се, нима си помислил друго?:)
И, за да сме в темата, нямам поводи за душевни драми:)

п.п Ти още ли си ядосан на меркел? На мен ми прилича на безлична бабишкера от оня век, чудя се какво й е влиятелното на тая дама?

п.п.п Не съм ядосана, но ме дразнят утрешните михлюзи, дето ще си развяват задниците на гейпарада..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2016 20:10 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Някакъв проблем ли имаш с гей-парадите :?:
Ето ти видео от извора, аз съм ходил на гей парад в Германия още преди години и си е съвсем културно, нормално, снимах. Не виждам нищо извратено в цялото мероприятие, напразно се палите в България, това си е нещо нормално по света.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Юни 2016 8:27 
~~~~
~~~~

max написа:
Някакъв проблем ли имаш с гей-парадите :?:
Ето ти видео от извора, аз съм ходил на гей парад в Германия още преди години и си е съвсем културно, нормално, снимах. Не виждам нищо извратено в цялото мероприятие, напразно се палите в България, това си е нещо нормално по света.

Не можах да изгледам 'извора', а и не виждам какво различно от тукашните ще видя:)
Мога да ти кажа какво против имам, изглежда не си чел, а и не си длъжен да помниш какво съм казвала многократно по темата.
Нямам против различните, разбира се, но имам против демонстрацията на различност, ако ме разбираш. Както и повечето от тези, дето не одобряваме тази арогантна демонстрация. Хората, дето участват в това парадиране, да , точно парадиране, едва ли ли имат чак такива лоши намерения, може би просто са си съвсем светни, нелоши човеци, но съвсем доброволно се включват в поредното разделение на обществото с подобни изяви. Да си видял другата страна да демонстрира сексуалния си живот на улицата? Ползата от които е да е различни е, ако носят прогрес на обществото, ако са двигател на пътя към напредъка, а практиката показва съвсем друго- за мен послушанието е застой. А демонстрация и застой...айде, моля те,да не си губим времето в приказки:) Навсякъде ни натрапват еднополовите отношения- то не беше по тв, на улицата, в управлението, ако щеш...И до къде я докарахме?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 661 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 45  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 02 Окт 2022 21:05

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: