FOWLER написа:
... "бихте ли спали с човека преди вас"

... Мисля, че за този форум е неприложима защото никой не е със собствена снимка ... :wink
Брат'чед, аз съм със собствената си снимка, ама си спя с пижамата! За кво ми е да спя с някой? Виж, ако говорим за ...

... това е вече друг въпрос

. За "НЕспането" си има чат, там съм обгърнат с огромно женско внимание
По темата:
Сиби е една от обгръщащите ме с внимание
