Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 26 Яну 2009 16:07
Вор в законе
Тук е от: 24 Авг 2007 23:22 Мнения: 2265 Местоположение: Wolfsschanze
Skype: vorvzakone77
Първо мислех,че е Никита Хрушчов,но когато я видях рабрах,че е една малка палавница Освен това умее да ме накара да си поръчам още водка,дори когато резервоара ми прелива,а това е рядко качество
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 26 Яну 2009 16:18
№14
Тук е от: 15 Дек 2007 13:00 Мнения: 12483 Местоположение: винаги на №14
Къде все се виждате ,бе хора,та и водка пиете?! А този господин Йосиф Висарионович,ту с някой негов пост започне да ме ядосва,ту ми става много симпатичен.Абе,готин човек!Както го усещам и водката ще върви добре с него.
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 26 Яну 2009 16:32
Баш майстор
Тук е от: 08 Яну 2007 18:46 Мнения: 4066 Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
No nos vemos en alguien bar a calle "Amapola" en Getafe sino en cafe-club "La Decima ciudad", estas invitada! Амапола не я познавам, но ще се запозная с нея, най-малкото, защото е живяла в Хетафе .
Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Юни 2026 12:45
Информация за текущата активност
Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]
Не можете да пускате нови теми Не можете да отговаряте на теми Не можете да променяте собствените си мнения Не можете да изтривате собствените си мнения