ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Юни 2026 12:45



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 128  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2009 20:59 
Playful moods
Playful moods

Тук е от: 10 Мар 2008 10:08
Мнения: 14951
Мафиот-алкохолик! :A7.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2009 22:01 
Focken' Koko Bryce
Аватар

Тук е от: 06 Фев 2007 22:23
Мнения: 1478
Местоположение: Out
Стефчо от квартала.
Адски свестен, честен и добронамерен човек!
За съжаление рядко срещано съчетание между наборите му.

_________________
lovehatesinfaithgivetakedestroycreatelovehatesinfaithlivediefeelcry


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2009 22:04 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 28 Окт 2007 7:41
Мнения: 735
Местоположение: на опашката на падаща звезда
Местен, свестен и известен! :A1.gif

_________________
По - лесно е да бъдеш някой друг, отколкото себе си.....аз избрах!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2009 22:13 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 15 Апр 2008 9:12
Мнения: 2229
Местоположение: Шумен
Skype: frankzappa1940
Роза. От планетата на Екзюпери.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=x6yh1nFI ... e=youtu.be


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2009 22:19 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 28 Окт 2007 7:41
Мнения: 735
Местоположение: на опашката на падаща звезда
Лисицата от Екзюпери, но лисица, която не иска да позволи да бъде опитомена. ;)

_________________
По - лесно е да бъдеш някой друг, отколкото себе си.....аз избрах!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2009 22:19 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 25 Сеп 2007 20:57
Мнения: 98
Добър човек и приятел! :A1.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2009 22:23 
Форумен шут
Аватар

Тук е от: 27 Юни 2008 15:54
Мнения: 1675
Местоположение: Морей
Най-готината мацка във форума :A2.gif
И много по-пич от доста мъже!

Не е само мое мнение, а и на форумния Дядо Коледа ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2009 22:26 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
Нищо особено, добре, че е русо и не е гладно!
"Русо гладно няма!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2009 22:29 
Форумен шут
Аватар

Тук е от: 27 Юни 2008 15:54
Мнения: 1675
Местоположение: Морей
Алекс, ти де са буташ? Нали има забрана да се коментират началници?
Или добро, или нищо!
Та за Алекс нищо не мога да напиша. :A7.gif

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2009 22:40 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Мнения: 3318
Местоположение: тук и сега
Мммм, тука тема за комплименти се е появила...Е, лошо няма.
И верно, гледам sentinel всички я уважават.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 12:51 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 30 Май 2008 14:42
Мнения: 31
Симпатичен! Кавалер! Рейнджър! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 16:07 
Вор в законе
Аватар

Тук е от: 24 Авг 2007 23:22
Мнения: 2265
Местоположение: Wolfsschanze
Skype: vorvzakone77
Първо мислех,че е Никита Хрушчов,но когато я видях рабрах,че е една малка палавница :wink: Освен това умее да ме накара да си поръчам още водка,дори когато резервоара ми прелива,а това е рядко качество :A3.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 16:18 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Къде все се виждате ,бе хора,та и водка пиете?!
А този господин Йосиф Висарионович,ту с някой негов пост започне да ме ядосва,ту ми става много симпатичен.Абе,готин човек!Както го усещам и водката ще върви добре с него.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 16:32 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
No nos vemos en alguien bar a calle "Amapola" en Getafe sino en cafe-club "La Decima ciudad", estas invitada!
Амапола не я познавам, но ще се запозная с нея, най-малкото, защото е живяла в Хетафе :wink: .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 16:35 
VIP
VIP

Тук е от: 09 Яну 2007 21:19
Мнения: 2660
Местоположение: Шумен
Skype: kpacumup66
От кога го дебна да постне пред мен, за да му застана отзад. Голямо ренде. Кво да обяснявам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 128  Следваща


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Юни 2026 12:45


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.