ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Юни 2026 12:51



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 128  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 16:44 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 31 Юли 2008 15:39
Мнения: 2093
Мисля, че дърветата дето ги мята насам-натам ще се окажат бумеранги. :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 23:35 
Цигане
Цигане

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Мнения: 6950
Местоположение: по пътищата.
(автор на темата)
За човека пред мен мисля, че има интересен аватар. :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 1:34 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
bobo написа:
Аз съм първи и няма какво да мисля. 8)
Тоя Бобо хич не мисли, ама и ника му си го казва: bobo (esp) - глупак (на жаргон)
п.с. Не обиждам никой, просто превеждам и констатирам!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 12:38 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 20 Фев 2007 10:58
Мнения: 285
Местоположение: в джаза
Много постове - не "Дълбоко в матрицата", а самата М@трица ;)

_________________
На вкус и на цвят - фулмастерите са различни !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 12:42 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 01 Авг 2008 14:58
Мнения: 30
Местоположение: Там...долу
Skype: mosti4
Предполагам, че по-важният въпрос е "Какво мисли този зад теб"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 13:25 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 10 Фев 2007 9:29
Мнения: 760
Skype: admiralmitev
Мисля, че задава излишни въпроси.

Никой няма да се замисли ако стои "зад теб", какво трябва да направи. :O01.gif

_________________
"Я простой болгарский бомж, а не шпана!!!!!!"
"Мы летим, а вы ползете, чудаки вы, чудаки!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 13:43 
Focken' Koko Bryce
Аватар

Тук е от: 06 Фев 2007 22:23
Мнения: 1478
Местоположение: Out
Човека знае какво е да стои някой зад него. :)

_________________
lovehatesinfaithgivetakedestroycreatelovehatesinfaithlivediefeelcry


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 15:32 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 29 Дек 2007 9:30
Мнения: 4576
Местоположение: Шумен
летящ човек :O01.gif :O01.gif

_________________
Изображение
Автодиагностика на BMW с професионална диагностика BMW INPA и EDIABAS
- Адаптации
- Програмиране
- Извеждане на живи данни
- И много други. Пътна помощ 24/7


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 16:13 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 19 Юли 2007 10:21
Мнения: 753
Местоположение: пред компютъра
образ в живота, торпедо на пътя

_________________
ПОДАРЪК


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 17:41 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 27 Яну 2009 17:33
Мнения: 20
Местоположение: Шумен
Уригинален ,ама не много !Става !

_________________
Да запазим ентическия мир!
Пише се град, ане гряд.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 17:56 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 10 Фев 2007 9:29
Мнения: 760
Skype: admiralmitev
Извън темата/подсказка:
mustafa написа:
Уригинален ,ама не много !Става !

Вярно е, много се уригва!


Мисля че е мустакат и му е много трудно с кирилицата!

_________________
"Я простой болгарский бомж, а не шпана!!!!!!"
"Мы летим, а вы ползете, чудаки вы, чудаки!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 18:11 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 20 Фев 2007 10:58
Мнения: 285
Местоположение: в джаза
Рекламно лице на "ВОДКА"

_________________
На вкус и на цвят - фулмастерите са различни !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 22:07 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
Абе палачор е туй момче, яде цветни :K6.gif фулмастери :K2.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 22:48 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 11 Май 2007 14:22
Мнения: 480
Б О Т :O01.gif :O02.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 22:56 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 01 Дек 2008 15:26
Мнения: 67
Едни говорят, за да скрият какво мислят, а други - за да скрият, че не мислят нищо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1918 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 128  Следваща


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Юни 2026 12:51


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.