Активни теми
Автор
Съобщение
tolito
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 27 Яну 2009 22:58
Ветеран
Тук е от: 24 Яну 2007 17:45Мнения: 594
Върнете се в началото
FKB
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 27 Яну 2009 23:03
Focken' Koko Bryce
Тук е от: 06 Фев 2007 22:23Мнения: 1478Местоположение: Out
блондин
_________________lovehatesinfaithgivetakedestroycreatelovehatesinfaithlivediefeelcry
Върнете се в началото
puffy
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 27 Яну 2009 23:58
Опитен
Тук е от: 25 Яну 2008 23:15Мнения: 118
може да се адне в UFB ще го приемат/ем:D
_________________I think i should tell you what people are saying behind your back.……. Nice Ass!!!!!!!
Върнете се в началото
alexxx72
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 28 Яну 2009 0:04
Баш майстор
Тук е от: 08 Яну 2007 18:46Мнения: 4066Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
Много странно сънува!
Трябва да си смени професията с друга, която има работно време от 10ч. до 18ч.
Върнете се в началото
Lyudmil12
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 28 Яну 2009 11:06
Дълбоко в матрицата
Тук е от: 31 Юли 2008 15:39Мнения: 2093
Я къде се отзовах...
Мисля, че трябва да почва да си кара волвото вместо да се фука само с него.
То и аз имам една яхта, ама е в дока още - прави се.
Върнете се в началото
oksimoron
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 28 Яну 2009 12:22
ЧЛЕНЪТ
Тук е от: 30 Апр 2008 10:54Мнения: 1751
Skype: paco1665
От наще е!
_________________ МАЙКУ ВИ ЙЕБЕМ-ФАШИСТИЧКУ!!!!
Върнете се в началото
Lyudmil12
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 28 Яну 2009 12:38
Дълбоко в матрицата
Тук е от: 31 Юли 2008 15:39Мнения: 2093
С две думи можем да си кажем хиляди неща.
Върнете се в началото
FOWLER
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 28 Яну 2009 16:46
Дълбоко в матрицата
Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46Мнения: 2661
Когато за първи път прочетох негов пост си помислих - "Колко умно разсъждава това 12-годишно хлапе"
Върнете се в началото
Гинка_69
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 28 Яну 2009 21:38
Опитен
Тук е от: 10 Яну 2009 15:19Мнения: 237Местоположение: В десетият град-за който не знае
Ма....страшен даскал вееееееее
_________________ Просто Гинка!
Върнете се в началото
Verda
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 28 Яну 2009 23:18
Ветеран
Тук е от: 03 Юли 2007 18:17Мнения: 664Местоположение: Shumen
Skype: vidadif
Мисля си.. защо си смени ника тази жена??!?!!!
_________________ LIFE is the most exciting thing!
Върнете се в началото
zappa
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 28 Яну 2009 23:41
Дълбоко в матрицата
Тук е от: 15 Апр 2008 9:12Мнения: 2229Местоположение: Шумен
Skype: frankzappa1940
Върнете се в началото
bobo
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 30 Яну 2009 13:34
Цигане
Тук е от: 22 Яну 2009 22:25Мнения: 6950Местоположение: по пътищата.(автор на темата)
Върнете се в началото
Verda
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 30 Яну 2009 14:29
Ветеран
Тук е от: 03 Юли 2007 18:17Мнения: 664Местоположение: Shumen
Skype: vidadif
Пише готини неща... в рима, понякога...
Надявам се аватарът да е в опозиция с реалния му фейс.
_________________ LIFE is the most exciting thing!
Върнете се в началото
admirala
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 30 Яну 2009 15:23
Ветеран
Тук е от: 10 Фев 2007 9:29Мнения: 760
Skype: admiralmitev
Жадна за еротика, инакомислеща!
_________________ "Я простой болгарский бомж, а не шпана!!!!!!" "Мы летим, а вы ползете, чудаки вы, чудаки!"
Върнете се в началото
okokorko
Заглавие: Re: Какво мислите за човека, постнал преди Вас?
Публикувано на: 30 Яну 2009 17:52
Персона грата
Тук е от: 31 Мар 2007 11:03Мнения: 7177
Жаден за същото еднаквомислещ..
_________________Никога не си това, за което се мислиш!
Върнете се в началото
Информация за текущата активност
Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot] , Google [Bot]
Не можете да пускате нови темиНе можете да отговаряте на темиНе можете да променяте собствените си мненияНе можете да изтривате собствените си мнения