ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 24 Юли 2019 11:51

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30823 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 2049, 2050, 2051, 2052, 2053, 2054, 2055  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Чат
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2016 18:25 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 15 Яну 2007 14:01
Lovec, намери някой да звънне на човека дали не е продадена и дали му се идва към Шумен за оглед. Кобра ще ти намерят стъкло и ще го сложат и направят същия цвят като дясното, ама ако е втора употреба ще трвбва да се плати и свалянето. Еле пък и търсене на точно този модел може да се проточи. Някой трябва и да направи пазарлъка за отбив от цената, ако газовата бутилка е над 10 години и за други кусури, ако излязат при огледа. Климатика ако е само зареден без открита и отстранена причина за теча до другото лято ще е пак празен. Ама тогава ще му мислиш. Някой е пипал първите два кабела на свещите наскоро - има нещо там. Накратко - ако човека се съгласи на оглед в Шумен - организираш си нещата за огледа предварително ден-два, час, човек, джобни за бензин в двете посоки, ако препоръките са негативни и евентуално за преглед в сервиз, ако пътния тест е наред. А, и ако е женен трябва да е с жена си и с двете лични карти за прехвърляне същия ден ако огледа е ОК. Ще ти кажа сервиз и адвокат, ако я покарам 5 км и съм доволен. При положение, че се събираш въте и можеш да я караш без да счупиш нещо(управлението на газовата например). 8)

ОФФ... по принцип всичко написано си е така, ама тази кола не е за тебе - вероятно е задигната от собственика, обаче той ще си трае - телефона е на някакви лихвари. Ся ще им звънна.
Нахалника ме убеждава, че баща му ударил тавана при някакви железни гаражи зад автогарата в Шумен и счупил стъклото. Няма такива гаражи там. :O01.gif Взел колата с пълномощно от "един приятел дето дава кредити" :twisted: Собственика, обаче работел в кафе. За смяна изпарител на газовата, дискове и накладки, полуоска. Накрая се отказа да дойде в Шумен за 3 лева в едната посока, защото в Преслав имало сервизи :O01.gif и нотариус.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2016 19:56 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Алооооооо, синьо-зеленичте човечета! Къде ми е темата?:)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2016 20:21 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 15 Яну 2007 14:01
Някъде в мрежата където и е мястото. :A1.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2016 20:22 
~~~~
~~~~

Мрежа за шаранчета?:)

Изкушаваш ме, много ме изкушаваш:)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2016 17:36 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 10 Май 2010 18:49
Какво се случва в шуменския КАТ? Някакав ужас е,цари пълна корупция от всеки там,мръсотия и какво ли не,днес ми се наложи да отида за да сменя талоните на една кола и се хванат за главата,работи само едно гише,на другото има бележка на която ясно е написано - "Гишето няма да работи за неопределен период от време"?! Как е възможно хора да чакат по 3 дена за да си регистрират колата? На какво ли не се наслушах днес,тоалетна липсва или по точно е заключена и само ако си инвалид може да я ползваш. Къде да се подават сигнали незнам. Има няколко които шарят вътре личи си,че се предреждат и заради тях хората негодуват,направих си труда да питам единия дали не знае някой който регистрира с/у заплащане за дане чакам,и момчето каза да,но за днес вече нямам време ако искаш утре. Цена не каза но чух че искали 200 лв за НОВ ВНОС кола и 50 лв за смяна на талони.
Някой друг да се е сблъсквал с проблема?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2016 18:39 
~~~~
~~~~

2033 написа:
Какво се случва в шуменския КАТ? ...................Къде да се подават сигнали незнам. ,,,,,,,,,

ТУК

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2016 18:40 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Апр 2011 16:41
Монопилсти са, затова могат да се държат както им е удобно с теб.
Няма друг начин как да се оправиш освен по тяхната свирка, ако си настойчив се предреждаш, ако не траеш един два дена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2016 18:44 
~~~~
~~~~

Terry написа:
Няма друг начин как да се оправиш освен по тяхната свирка, ако си настойчив се предреждаш, ако не траеш един два дена.

Няма начин да...няма начин да ги прецакаш:)))

Да ви се чуди човек на примирението и робията в...десетия град, от който ЗАПОЧВАЛА България! Срам ме е да ви чета, честно!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2016 18:52 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 10 Май 2010 18:49
Не наистина е страшно,имам някъде снимки мисля от днес,ще се опитам да кача,да видите каква мизерия е вътре,разхвърляни боклуци,чашки навсякъде не е метено и мито поне от месец. Просто някакав ужас,хората спят пред кат,за да могат да регистрират дадено МПС,единия днес ми разправя че си взел 3 дена отпуска понеже го върнали заради неработещите валяци и вика няма кой да ти каже какво да правиш,седиш чакаш и накрая бам връщат те обратно на опашката. В двора не давали да се оставят коли и хората се принуждават да спят в тях пред самата сграда,понеже няма и охрана даже там. Незнам поредния абсурд в България със стария шеф на КАТ беше коренно различно. Преди вратата на гаража за преглед на колата стоояха отворени,сега се затварят и се пуска само по един човек,това било умишлено за да може да му бутнеш някой лев. Нагли и безочливи типове.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2016 20:59 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Радвам се, че приключих с шуменския кат. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2016 20:59 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
И аз като подавах документи за книжка и съответно като я получавах кошовете до прозореца бяха отдавна препълнени, а на гишетата зад мен редовно намираха за какво да се скарат. Я с обслужващите, я с другите чакащи. Мога да ви услужа с пропуск за тоалетните, но вярвам, че това би ви било най-малкият проблем, щом само едно от двете гишета работи. Забелязах, че когато идва обедната или коя да е почивка, хората от опашката си набелязват кой след кого е, "за да не чакат наново после". За всеки случай може да отидете да си пазите ред 1/2 час преди да е свършила почивката, въпреки че има 2 пейки ( събиращи трима) за 4 гишета. В новинарски сайт прочетох, че сменяли софтуера.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2016 22:16 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Апр 2011 16:41
Бърби написа:
Terry написа:

Да ви се чуди човек на примирението и робията в...десетия град, от който ЗАПОЧВАЛА България! Срам ме е да ви чета, честно!

Кажи ми какво зависи от мен в този случай освен да се предредя пред някой по балама?
Можеш да оправиш всичко за един ден, но или трябва да имаш връзки или трябва да се предреждаш.
Това няма нищо общо с примирието и робията.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2016 10:02 
~~~~
~~~~

Terry написа:
Бърби написа:
Terry написа:

Кажи ми какво зависи от мен в този случай освен да се предредя пред някой по балама?
Можеш да оправиш всичко за един ден, но или трябва да имаш връзки или трябва да се предреждаш.
Това няма нищо общо с примирието и робията.

ИМА! КАК ДА НЯМА?

Докато всички си казваме , ще вземем и да повярваме, накрая, че нищо не зависи от нас. Ще си караме , по старому, до издихание и, най-много, да измрънкаме или изпсуваме в някой форум.

Просто е! Скрита камера, снимки, видео в реално време- и в телевизията, в Господари на ефира или където се сетиш!
Как, изобщо търпите подобна гняс, не ми го побира главата!

И не ми казвай,ч е няма начин, защото има начин!

ТЕ, МЕКЕРЕТАТА ДОЛНИ, НА ТОВА РАЗЧИТАТ!
Да бързате, да се страхувате, че нямате избор, да сте готови да си платите!
Ми плащайте си и не се сърдете, че ви наричам РОБИ!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2016 17:09 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Ма евстевствено, че е просто. Даже казано от тебе звучи още по-просто. :O02.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Сеп 2016 3:09 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Откога не бях пушил марихуана и пак нищо. Питах изследващата ме ендокриноложка от Света Марина защо не ме хваща и тя също май нямаше обяснение.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30823 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 2049, 2050, 2051, 2052, 2053, 2054, 2055  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 24 Юли 2019 11:51

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: