Karra-Моите поздравления добре дошла при нас .Желая ти успех и повече радост с новия любимец.Явно,че ще отделяш много грижи и любов на Суинки.Главното внимание насочи на дъното да няма никакви отпадъци,като сифонираш с шлауфка (тънко маркуче )всеки ден,тъй като аквариума ти още е нов и бактериите който се грижат за ''преработка'' на отпадъците още не са се ''заселили ''
Това трябва да го правиш всеки ден,както и да допълваш източената вода,тъй като стартираш аквариума си по интензивния начин и водата ти не е узряла.Нещо повече за използваните води в аквариума можеш да прочетеш тук
viewtopic.php?f=59&t=9642Успех.
