bobo написа:
На по бирка значи, а?
Някой май има рибки в излишък..
Ааа, за такива случаи се ползва цаца.На patsko78 цихлидките ни ще ги купуваме, ни ще ги ручаме!
Аз също имах ангажимент днес и нямаше как да се включа.Ако следващият път мога с удоволствие ще присъствам

.