ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Юни 2026 12:31



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 609 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2010 21:17 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Мнения: 2148
Skype: valentin.trifonov50
plaksi Първите четири снимки са страхотни.Красиви аквариуми водни растения,.Прекрасна вътрешна архитектура цветя,неща който не могат да се видят и по изложбите.И тези красиви неща си мисля че не им подхожда названието гьол? Тези неща по скоро бих ги охарекеризирал каро изкуство ,което възпитава в човек култура.Мойте поздравления. :B9.gif

-- 16 дек 2010 22:19 --

yogle Чудесен аквариум,генерални промени.Пък и снимките с телефона са страхотни. :B4.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 19 Дек 2010 19:09 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:44
Мнения: 977
Някой тествал ли е наскоро водата от чешмата и ако да, да качи резултатите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2010 16:32 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2007 21:12
Мнения: 987
Местоположение: Шумен
Skype: nipresi
(автор на темата)
Весели празници на всички акваристи!Пожелавам ви по-големи аквариуми,все така да обичате хобито,здраве за вас и семействата ви!

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2010 23:26 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 02 Апр 2009 19:23
Мнения: 691
Местоположение: Пред компа
Той Ники е казал всичко,Весели празници и от мен. :A1.gif

_________________
Нема водорасли,водата е ЧИСТА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2010 19:41 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Мнения: 2148
Skype: valentin.trifonov50
Весели и щасливи празници на Шуменските Акваристи. :F5.gif :B4.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2010 20:01 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 01 Юли 2008 23:15
Мнения: 288
Местоположение: Шумен
Skype: pro.filer
Живи и здрави, и много успехи в хобито!
НАЗДРАВЕ!

_________________
Nobody is perfect, but I’m pretty f&cking close!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2010 23:43 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:44
Мнения: 977
Дядо Коледа ми донесе капак за аквариума :B9.gif :

Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2010 8:17 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 02 Апр 2009 19:23
Мнения: 691
Местоположение: Пред компа
Честито за капака.Много добре изглежда аквичката. :B9.gif

_________________
Нема водорасли,водата е ЧИСТА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2010 9:59 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 29 Дек 2007 9:30
Мнения: 4576
Местоположение: Шумен
де и моя да имаше растения и такива работи...

_________________
Изображение
Автодиагностика на BMW с професионална диагностика BMW INPA и EDIABAS
- Адаптации
- Програмиране
- Извеждане на живи данни
- И много други. Пътна помощ 24/7


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2010 10:16 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:44
Мнения: 977
Капака е с 15 ватова пура, но за моите растения мисля , че ще стигне. Може и нишковидните да изчезнат. Най-много да сложа някакъв рефлектор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 18:51 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2007 21:12
Мнения: 987
Местоположение: Шумен
Skype: nipresi
(автор на темата)
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2010 19:01 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 02 Апр 2009 19:23
Мнения: 691
Местоположение: Пред компа
Живи и здрави.НАЗДРАВЕ!!! :B5.gif

_________________
Нема водорасли,водата е ЧИСТА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2011 11:55 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 17 Ное 2009 9:52
Мнения: 77
Местоположение: Шумен
Skype: pako_boy5477
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Изображение
Изображение Изображение Изображение

_________________
WELCOME www.bairusi.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2011 9:30 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 02 Апр 2009 19:23
Мнения: 691
Местоположение: Пред компа
Луда работа.http://www.youtube.com/watch?v=LLB7ZuUOYEc

_________________
Нема водорасли,водата е ЧИСТА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2011 17:48 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 01 Юли 2008 23:15
Мнения: 288
Местоположение: Шумен
Skype: pro.filer
За много години! Живи и здрави!!!

_________________
Nobody is perfect, but I’m pretty f&cking close!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 609 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Следваща
Бърз отговор
  

 Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Умре ли тоя форум? :)

в Общи разговори

Vladimir

23

5650

18 Мар 2023 8:50



Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Юни 2026 12:31


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.