plaksi Първите четири снимки са страхотни.Красиви аквариуми водни растения,.Прекрасна вътрешна архитектура цветя,неща който не могат да се видят и по изложбите.И тези красиви неща си мисля че не им подхожда названието гьол? Тези неща по скоро бих ги охарекеризирал каро изкуство ,което възпитава в човек култура.Мойте поздравления.

-- 16 дек 2010 22:19 --
yogle Чудесен аквариум,генерални промени.Пък и снимките с телефона са страхотни.
