Тук е от: 25 Апр 2010 8:13 Мнения: 2147
Skype: valentin.trifonov50
yogle Аквариумът ти е чудесен но снимната не е много сполучлива и не може да се види цялата му красота.Какво би станало ако помолиш Ники да му направи една снимка?Той има страхотна камера.Предполагам, че така би се показало цялото му вълшебство.