ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 08 Юни 2026 13:51



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 609 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 08 Яну 2011 16:58 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 01 Юли 2008 23:15
Мнения: 288
Местоположение: Шумен
Skype: pro.filer
Имате ли идея къде мога да занеса да ми замерят периметрите на водата?

_________________
Nobody is perfect, but I’m pretty f&cking close!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2011 11:48 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:44
Мнения: 977
Изображение

Охлювите са статисти в снимката. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2011 3:14 
Нов потребител
Нов потребител
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2011 9:28
Мнения: 8
здравейте някои да има за продаване леопардово данио


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2011 0:18 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 17 Ное 2009 9:52
Мнения: 77
Местоположение: Шумен
Skype: pako_boy5477
Здравейте, днес хванах моите бандити докато хвърлят хайвер :) : http://www.vbox7.com/play:46b89dd3

_________________
WELCOME www.bairusi.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2011 13:00 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:44
Мнения: 977
Пак малки скаридки се мотаят из локвата. :O02.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2011 19:02 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Мнения: 2147
Skype: valentin.trifonov50
plaksi Супер поздрави. :B9.gif :B9.gif
yogle Явно със скаридите си на ти :B9.gif :B9.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2011 18:24 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:44
Мнения: 977
Преди две години :

Изображение

и сега

Изображение

:O02.gif


70x40x30
* Растения: Аnubias nana, Vallisneria, и някакъв къдрав криптокорин, не му знам името
* Рибки: 3 кардинали,2 неонки, 6 грацилис, 2 Трихогастер леери, 3 хокейки, 4 Hasemania nana, и неопределен брой скариди


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2011 19:31 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Мнения: 2147
Skype: valentin.trifonov50
yogle Аквариумът ти е чудесен но снимната не е много сполучлива и не може да се види цялата му красота.Какво би станало ако помолиш Ники да му направи една снимка?Той има страхотна камера.Предполагам, че така би се показало цялото му вълшебство. :BB07.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011 19:28 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:44
Мнения: 977


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011 23:38 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Мнения: 2147
Skype: valentin.trifonov50
yogle Супер. :B9.gif :D :01_crazy.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2011 21:00 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:44
Мнения: 977
20 нови неонки се разкарват в аквариума :). Отделил съм една женска хасемания в 30 литровия, ще пробвам да ги развъдя. Да видим какво ще се получи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2011 21:28 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Мнения: 2147
Skype: valentin.trifonov50
За Хасемания нана параметрите за размножителната вода са ; t -26°C.pH=6,5.dGH=do 8° N- по добре по малко.dKH=до 1° N.Успех :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2011 22:08 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 02 Апр 2009 19:23
Мнения: 691
Местоположение: Пред компа
yogle,успех с начинанието. :A2.gif

_________________
Нема водорасли,водата е ЧИСТА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2011 17:01 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:44
Мнения: 977
С хасеманиите нищо не се получи :(, но днес си купих http://aquariumbg.com/plant.php?plant=73
и 10 http://www.aquaportal.bg/Fish/details.php?Fish=84 . За сега неонките са в карантинния, на растението веднага си намери мястото в големия ;)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2011 17:29 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 01 Юли 2008 23:15
Мнения: 288
Местоположение: Шумен
Skype: pro.filer
Очакваме снимки! :A7.gif

_________________
Nobody is perfect, but I’m pretty f&cking close!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 609 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Следваща
Бърз отговор
  

 Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Умре ли тоя форум? :)

в Общи разговори

Vladimir

23

5613

18 Мар 2023 8:50



Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 08 Юни 2026 13:51


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.