nipresi Много съм ти благодарен за помоща като има нужда ще те се обадя
http://www.akvarista.cz/web/kalendar/ Tова е един акваристичен форум с дискуси,календар,статии,и още други.Целогодишно има богата програма от изложби на аквариуми,риби ,терариуми и бруси.Влез штракни на календар мероприятия та са отбелязани и ще си в течение.Разбира се че в Прага почти всяка седмица има различни активити.Hradec Králové от където са снимките ми е областен град с сто хиляди жители,в североисточна Чехия.Изложбата на аквариум ни риби бе първата проява,след това посетих два търга аквариум ни и терариум ни животни-там просто всеки продава нещо като пазар за животни.Ще ви покажа снимки и от него.Много по интересно е когато има изложба на мини аквариуми 20-30литри.Това е модерен тренд.Много са красиви-имаш чувство,че са много по големи.При изложбата има отделен кът в който желаещите могат да си купят рибички.Някой от изложбените екземпляри се предлагат за продажба след приключване на акциите.Изложбите продължават 1-2седмици,бурсите до обяд от 8-12часа.лл-


Специалните преливащи един в друк аквариуми с различни водни растения

-- 19 юли 2010 2:49 --
Изложбата продължи две седмици и в този кът се предлагаха богат избор рибки

Един комплект с вграден външен филтър

Ново ремонтирания площат пред централна гара снабден с модерна електрон-
но табло което показва заминаващите градски автобуси и секторите на които

Секторите също имат информация

спират
Вече сме в фоието пред голямата зала в която има тръг на
[img]http:%20%20[url=http://www.postimage.org/image.php?v=PqF9Mzr][img]http://s3.postimage.org/F9Mzr.jpg[/img]//s3.postimage.org/F8AK9.jpg[/img][/url]
аквариини и терариумни животни която е отворена вече

На касата все още има опашка макър че залата е вече пълна

10 минути някои си пият ранното кафе
Нас много не ни интересуват терариините
[img]http:%20%20%20//s4.postimage.org/qaOW0.jpg[/img]животни и бързаме до малката зала където

се продават рибите
-- 19 юли 2010 2:53 --
http://www.postimage.org/image.php?v=aVqaOW0-- 19 юли 2010 2:55 --
-- 19 юли 2010 3:04 --
Tук нещо се засече работата последната снимка изтри предпоследната изглежда,че не е имало място?Така,че тази зала ще я преминем утре.
-- 19 юли 2010 18:41 --
голям избор на терариуми

Виж ти искат да ги снимам
нищо чудно с тези гадини
няма майтап
-- 19 юли 2010 18:54 --
Този гущер трябва да е дресиран

Мъхове нов хит в акваристиката
драги приятели отивам директно
при рибите ако някой прояви
желание към тези животинки
мога да се върна и покажа
още снимки
-- 19 юли 2010 19:16 --
Мястот на рибите е много

по малко отколкото на тера-
рините животинки тук може
да се види кой какви риби е
комбинирал за да размножава
Общ изглед ще покажа и фраг-
менти
-- 19 юли 2010 19:30 --
Прекрасни водни растения

на много ниска цена
надписите са чешки
коруни 25к-1евро
-- 19 юли 2010 20:10 --

-- 19 юли 2010 20:17 --
Това бяха предлаганите риби от акваристите за продажба така може да разберете как вървят тук цените-приятено прекарване на остатъка от денял на всичкил
-- 19 юли 2010 20:42 --
Вълшебната сила на акваристиката
