ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 22 Сеп 2019 0:20

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2010 23:08 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 02 Апр 2009 19:23
(автор на темата)
Една снимка на все още недовършения цихлидарник. Изображение

Извинявам се за кофти снимката но слад днешното "ъпдейтване" много се размъти водата.Петте "багера" вътре не спират да копаят в пясъка и да размътват допълнително.Barbus по принцип бебетата могат да ядат и от храната с която храня и големите,стига да е леко стрита, но реших да ги улесня с артемията понеже не ми коства кой знае какво.Все пак ти благодаря и очакваме и твои снимки.pro_filer расбората са ми едни от любимите в големия аквариум,много издържливи и интересни са.Честито! :B9.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Има ли в тоя форум акваристи?
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2010 19:55 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
patsko78 сега се върнах и разбрах,че искаш да покажа аквариумът си,както инякой други участници.Причините за да не показвам аквариумът са две.Аз нямам параден аквариум,който би представлявал интерес-тъй като съм направил мини развъдник за неон ки.Като и трудно размножаваи се театри.Може би като потенциален размножите на аквариумите рибички за теб може да е интересно,но не и за повечето от форумът.Другата причина е че имам компютър от нова година и не съм напълно наясно с изисканията при изпращането на снимки в форумът.Но след като имате интерес ще покажа аквариума си ако ми помогнеш.Обади ми се на скаипа ,той е на жена ми но го ползваме и двамата.По скаипа мога да изпращам снимки и видео клипове .По интересно за форумът може би ще са снимките от една изложба на аквариуми риби както и търгът на аквариуми и терариуми животни от които мога да ти изпратя снимки за да разбереш ситуацията в Чехия.Така че с твоя помощ някой от материалите можеш да покажеш в форумът или да ги изпратиш на интересуващите.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 22 Сеп 2019 0:20

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: