ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 21 Май 2018 20:38

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Изработка на врати ?
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2017 15:44 
Ветеран
Ветеран

Тук е от: 28 Яну 2007 19:54
Аз също съм с врата от АСУМ, единственото ХУБАВО, което мога да кажа е, че вратите изглеждат добре. Монтажа, демонтажа аксесоарите са под всякаква критика /за врата от 700лв./ Безкрайно съжалявам за избора си на тази фирма.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2017 15:17 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
vipspy написа:
Преди години бях ползвала услугите на фирма АСУМ , и съм доволна от обслужването. Сега ми се наложи да посетим с познати магазина им в гр. Шумен много бях разочарована от отношението на магазинерката към клиентите, репчи се, не обеснява, сутрин като влезеш мирише на закуски, събрали са се с приятелки не обръща внимание на клиентите....

Разбрала ви е, че само гледате и нямате намерение да купувате и затова не ви е отразила.

mxkolev написа:
Аз също съм с врата от АСУМ, единственото ХУБАВО, което мога да кажа е, че вратите изглеждат добре. Монтажа, демонтажа аксесоарите са под всякаква критика /за врата от 700лв./ Безкрайно съжалявам за избора си на тази фирма.

За 700 лева толкова. Моята вече е на 10 години и изглежда като нова. Нито ключалки, нито механизми са правили проблем. Ама я купих за 900 преди 10 години. :A1.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Окт 2017 10:42 
Нов потребител
Нов потребител
Аватар

Тук е от: 17 Сеп 2010 14:17
Не съм съгласна, монтажниците са много добри работят бързо, чисто и са точни, вече зависи от състоянието на старата врата и отвора. Когато има проблем, може да мине и година винаги се отзовават на адреса и разрешават. Да бяхте се обадили и казали за проблема с монтажа/демонтажа и аксесоарите, щяхте да бъдете обслужени и доволни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2018 20:42 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 12 Яну 2018 20:32
Явно собственика Муса вече доста се е замогнал. Вече не контролира монтажниците. Монтираха ми врата за 775 лв която след месец и вече неможе да се затваря. Вече съжалявам че си смених старата врата с този боклук. От 3 седмици чакам да дойдат да я регулират. Явно фирмата не се нуждае вече от реклама. Затова аз не препоръчвам на никой тези врати. Нито закепуването им от Асум. Още при монтажа големите специалисти изпилиха езика на вратата с шлайфа за да може да се затваря.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Фев 2018 20:32 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 26 Ное 2017 21:03
Като управител на строителна фирма със дългогодишен опит искам да ви кажа че не трябва винаги да очаквате всичко да се получи идеално, по ремонтите на старите сгради, те са толкова криви и усукани че която и фирма да ви направи монтажа все ще има нещо което няма да пасне идеално. Ползвал съм услугите на всички фирми за врати. По някога се налагат корекции и допълнително регулиране. Ние сме най доволни от услугите на фирма АСУМ предимството при тях е че имат опитни монтажници които са служители на самата фирма. Когато се наложи се обаждаме в фирмата и винаги се отзовават и решават проблема без много разправии. Със другите фирми нещата се усложняват при подобен случай. При възникнал проблем фирмите прехвърлят вината на монтажниците които не са техни служители (външна фирма). Казват ви да се обърнете към тях за проблемите свързани със монтажа. Те от своя страна или въобще не ви вдигат телефона или не се наемат със нищо. Следователно започва едно прехвърляне на отговорност и се оказва че няма кой да ви реши проблема, няма и от кого да търсите такава.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Мнение за интериорни врати

в Градски въпроси

Ceko

6

1200

10 Яну 2017 15:16

Боядисване на врати, прозорци, шкафове и др.

в Направи си сам

barbus

0

582

01 Апр 2015 13:43

Магазин KidsMall отвори врати и в Шумен!

в Градски въпроси

SameSan

1

962

08 Юни 2014 22:46

Фирма за изработка на мебели

в Градски въпроси

ira78

0

736

15 Апр 2014 21:37

Добър дърводелец за изработка на....