ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 21 Юли 2019 14:00

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Лед осветление-3w крушка
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2013 18:01 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 13 Сеп 2013 17:37
(автор на темата)
6.90лв.

www.krushki.com/index.php?main_page=index&cPath=25
Изключително икономични 3 ватови LED крушки с тях може успешно да замените старите си обикновени крушки с мощност от 25 до 40W. Новите ЛЕД осветителни тела са с много висок КПД и до 100 пъти по дълъг живот в сравнение с аналогичните крушки с нажежаема жичка.
LED Крушки с Топла бяла светлина се използват най често за домашно осветление и по рядко за офиси и търговски помещения. Тяхната светлина се доближава максимално до тази от старите крушки с нажежаема жичка.

Технически характеристики на ЛЕД лампи - 3W

* Размери Височина - 90мм Диаметър - 50мм

* Излъчвана Светлина - 300 лумена

* Експлоатация /до100 000 часа/

* Цвят 2700К /Топла бяла светлина - код 827/

* Тип LED /SMD LED елементи/

* Цокъл - E27 220 волта

* EНЕРГИЕН КЛАС - А

Лед осветление ЕООД тел.0897066011

Изображение

Uploaded with ImageShack.us

Последна промяна КрушкиКом на 13 Сеп 2013 22:38, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Лед осветление-3w крушка
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2013 18:31 
.
Аватар

Тук е от: 31 Май 2010 11:35
Къде се намира магазина.

Изхвърли циганите, и ще въскръснат реките, гората, вилните зони, Енергото, железниците, селата, малките градове, пазарите за зеленчуци, мелиоративното стопанство на страната и паметниците на великите българи и героите. Сигурно и още един куп неща.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2013 18:34 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
Биват тия крушки ама от личен опит ще поясня, че им е нужна още една крачка за да се наложат на пазара, засега не са ми алтернатива.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2013 19:41 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 06 Авг 2007 10:05
rosen-shumen написа:
Къде се намира магазина.

Нямат такъв -- "В офисът на фирмата не се продават осветителни тела, поръчки може да направите единствено онлайн през този сайт или на телефон ". Никът му(ѝ) е сайта им.

А за крушките -- не се заблуждавайте, светят точно колкото за 3 вата, предлаганите в магазините енергоспестяващи са в пъти по-добри, нищо, че ще "горят" 7, 9 или 11 вата, поне ще ви вършат работа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2013 19:57 
.
Аватар

Аз като я поръчам онлайн като си платя и куриера ми излиза дей Илия на кирия.В ТеМакс са по 9лв.бройката.3 ватовите не светят ама 10w светят много яко.

Изхвърли циганите, и ще въскръснат реките, гората, вилните зони, Енергото, железниците, селата, малките градове, пазарите за зеленчуци, мелиоративното стопанство на страната и паметниците на великите българи и героите. Сигурно и още един куп неща.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2013 18:21 
Нов потребител
Нов потребител

(автор на темата)
До КТМ
В краят на Октомври или началото на Ноември ще отворим стационарен магазин в София - Това обаче няма да промени факта че дори и с заплащането на доставка ще е по евтино да се пазарува от онлайн магазина.

Сега ще се опитам да обясня и защо
Първо разходите за поддръжката на магазин в София са големи - Наем, заплата, осигуровки, ток, вода, парно, интернет, СОТ, счетоводство и тн са минимум 3000лв на месец - Дори и да предположим че този магазин ще прави оборот от 15 000лв на месец което не ми се вярва това означава че в магазина цените трябва да бъдат поне с около 10-20% по високи.
Второ дори и човек да живее в София ако е в младост а магазина например в Надежда ще изгори повече от 5лв за гориво.
Трето - В момента нашият онлайн магазин е единственият за осветление който поема транспортните разходи при възникнала рекламация и в двете посоки, а ако стоката е закупена от магазина ще трябва да бъде върната в магазина за сметка на клиента.

До митко414 - Напълно споделям твоето мнение относно енергоспестяващите лампи в много отношения те са по добра алтернатива на LED лампите -
По добро съотношение - цена мощност (особено за големите ватажи)
По малко рекламации (колкото и да звучи странно)
Обаче цялата кампания която се организира против тях накара хората да се отдръпнат от този продукт.
На LED лампите предполагам че ще им трябва поне още една година за да могат да им бъдат напълно конкурентно способни

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2013 21:44 
.
Аватар

Нас ни интересуват магазини в Шумен не в Софията.
Аз моите лампи ще си ги закупя от ТеМакс близо ми е има голям избор и са по-евтини.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Ное 2013 15:44 
Нов потребител
Нов потребител
Аватар

Тук е от: 29 Ное 2013 15:41
Добре, а защо хората в крайна сметка продължават да пазаруват по-дребните по магазините.
Вече има толкова много онлайн магазини, където не само, че продуктите са качествени, но и всичко е по-евтино и пазаруването става по-бързо и лесно.
Специално за светодиодното осветление - аз лично си купувам онлайн. Може да са по-скъпи от конвенционалните крушки и тръби, но пък диодните са по-качествени, трайни и консумират къде-къде по-малко ток.
Препоръчвам ви да разгледате примерно този магазин:
http://vikiwat.com/led-lampi.html

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Ное 2013 10:53 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 06 Авг 2007 10:05
milenapetkova,
Препоръчай ми диодна крушка, която да свети колкото 60W лампа с нажежаема жичка и струва с доставката до Шумен 2 лв.

Миналата събота рискувах и си купих от пазара енергоспестяваща 10W за 2 лв. Ми свети засега, а имам една луничка 3W, купена за $6, която след около стотина часа работа започна да премигва и в момента е неизползваема, нищо, че за са и наред диодите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Ное 2013 13:15 
.
Аватар

milenapetkova написа:
Добре, а защо хората в крайна сметка продължават да пазаруват по-дребните по магазините.
Вече има толкова много онлайн магазини, където не само, че продуктите са качествени, но и всичко е по-евтино и пазаруването става по-бързо и лесно.l

Защото като ми изгори крушката отивам до магазина купувам и монтирам.Тази цялата галимация ми коства около 10 минути.Дали според теб ми е по-евтино,по-бързо и лесно.Крушките са супер,последно купих 7w свети много яко и е хубав цвят не дразни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Дек 2013 13:44 
Нов потребител
Нов потребител
Аватар

Тук е от: 29 Ное 2013 15:41
Колеги, не казвам, че има само доверени магазини онлайн.
Дадох ви пример с един нормален, от където съм пазарувала.
А колкото за въпроса за 60W:
Първо, да, на пазара има некачествени LED крушки. Но това не означава, че светодиодната технология не е по-добра. Напротив. Просто изпълнението е лошо.
Вярно е, че ще ти излезне по-скъпо. Няма как да е 2 лева. Но в крайна сметка ако мислиш, че разликата между 12 лв и 2 лв е фрапантна и не си заслужава да опиташ, няма как да те убедя.
Пробвай примерно тази:
http://vikiwat.com/product/17139/led-la ... byala.html

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Дек 2013 14:05 
.
Аватар

Добре де Миленче,като не разбираш за какво се вреш дет не ти е работа,Ясно е,че правиш реклама на сайта,но този сайт нищо не ти казва,ти също.Колко Лумена е тази крушка,дай малко информация поне,аз съм купувал доста ламБи докато намеря правилния избор.

Помисли малко;
Миналата година диодните лампи струваха около 45-50лв. сега са 10-15лв. дали се развиват технологиите,и дали са хубави и качествени/говоря за истинските марки/.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Дек 2013 18:20 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2009 18:44
тия които се предлагат тука по 5-10 лв са по 1-2$ в dealextreama .. имам такива лунички от 3 вата .. светят силно ,може би колкото 20 вата халогенка ... но от 6те 3 изгоряха в рамките на 1 година ,останалите се държат за сега ще видим до кога .. за по 1$ биват ама да дам 6-7лв - не си заслужава .. вътре са много некачествена изработка няма стабилизатор един прост грец с кондензатор и съпротивление ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Дек 2013 16:24 
Нов потребител
Нов потребител

(автор на темата)
Първо искаме да се обърнем към колежката. Не мислим че е етично да си правите реклама в наша тема която е явна обява. Никой не Ви пречи да си създаете своя. В случая става ясно че не сте и запозната много с лед осветлението, защото модела LED крушка (тип царевица)който предлагате е морално остарял и на изключително неизгодна цена.
Уважаваме мненията на останалите членове на форума. Всеки има право на избор откъде да пазарува. Предимството на нашият магазин е че предлагаме на клиентите подробна информация за всеки един продукт, ясни условия по цени, доставка и рекламация. Гаранцията на всички наши стоки е 2 години като поемаме транспорта за наша сметка в двете посоки. За повече информация може да погледнете в раздел доставка и рекламации. От миналия месец предлагаме доставка до адрес на клиента само за 3.99лв. Нашата цел е да предлагаме възможно най-ниска цена на нашите ЛЕД осветителни тела при перфектно обслужване на клиентите, което личи от отзивите в нашия електронен магазин http://www.krushki.com
Всички които проявят интерес може да погледнат нашите Светодиодни LED ленти

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Май 2014 1:04 
Нов потребител
Нов потребител

(автор на темата)
Нови модели LED ленти и комплекти, захранване, конектори и лед профили с доставка до адрес само за 3.99лв в нашия специализиран магазин за лед ленти. Повече информация има тук:http://led-lenti.com/

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 21 Юли 2019 14:00

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: