ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 22 Окт 2018 2:27

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Продавам светлинна реклама след основен ремонт
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2018 21:04 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 22 Сеп 2017 19:44
(автор на темата)
Рекламата представлява светеща триъгълна призма Двете и страни светят а третата е гръб на който са монтирани 6 луминисцентни лампи 3 по 120 и 3 по 60 см Размерите са 90 х 90 х 100 см Височината е 2 метра Светещите страни са 90 х 200 см а гърбът 100 х 200 см Ако се вземат в предвид укрепителните железа гърбът става с ширина 105 см и височина 200 см Рекламата е била монтирана пред Денонощния стоматологичен център на д-р Лозеви в София на адрес ул Генерал Скобелев 47 Беше ми донесена за основен ремонт за да послужи на дъщеря им която работи на този адрес като стоматолог Впоследствие не ми заплатиха ремонта Отказаха се от рекламата и ми разрешиха да я продам Цената която искам всъщност е само цената на ремонта който направих На долната триъгълна основа съм залепил външно правоъгълни плексигласови парчета защото имаше пукнатина Електроинсталацията съм отремонтирал Дроселите са от стария модел Цената която желая при това състояние на рекламата е 115 лв Ако желаете смяна на стикерите цената ще се увеличи Може да ми се обаждате на тел 0878 54 54 48 "Forum Thumbnail"

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 22 Окт 2018 2:27

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: